נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

באיזה גודל צריך לבנות את תאי השירותים הציבוריים? קודם כל יש לעמוד בתקן!

15/06/2022

בבחירת גודל תאי השירותים הציבוריים בחללים שונים ישנם שיקולים רבים, אך חשוב לזכור, שבין כל השיקולים האלה ישנו גם חוק ותקן שחייבים לעמוד בו. הכל על השיקולים לבחירת גודל והתקינה הקיימת במאמר הבא.

 


לוקרים למלתחות מאפשרים למבקרים שלכם להרגיש נוחות וביטחון – איך בוחרים את הלוקר הנכון?

07/06/2022

עבור אנשים רבים מלתחות ציבוריות עלולות לייצר אי נוחות גדולה.

בין אם מדובר בחוף הים, בחדר כושר, בבית הספר או במתחם חוגים – חשוב לגרום לאורחים להרגיש בטוחים ובנוח ככל הניתן. אחת הדרכים לעשות את זה היא לספק להם מרחב פרטי ומוגן לחפצים שלהם – לוקרים למלתחות. איך בוחרים את הלוקרים המתאימים?


למי יש צורך בכיסא רחצה מתקפל?
למי יש צורך בכיסא רחצה מתקפל?

06/08/2018

אנשים שהם מוגבלים במידה זו או אחרת ללא קשר לגילם, זקוקים לאבזור ומכשור ייחודי שיקל עליהם ביום יום. אחת הפעולות שבה הם נתקלים בקשיים רבים, היא הפעולה הבסיסית של רחצה. כדי להקל עליהם גם פיזית וגם נפשית יוצרו לאחרונה כמה מוצרים חדשניים ההופכים את פעולת הרחצה לאפשרית בנוחות יחסית גם ללא עזרה של מבוגר או מטפל, האפשרות להתרחץ באופן עצמאי מקנה עצמאות ומגביר את תחושת הביטחון העצמי לכל אחד מהמוגבלים או המבוגרים הנמצאים בקבוצת סיכון .

 


תקן חדרי שירותים בבתי ספר
תקן חדרי שירותים בבתי ספר

לוקרים לבתי ספר הם צורך בסיסי של כל תלמיד בכל שכבת גיל. לאחר מחקרים רבים ומעמיקים גיבשה חברת מנל את עיצובם ונראותם של הלוקרים המתאימים ביותר עבור התלמידים. הלוקרים שלנו מיוצרים בגדלים שונים והם עשויים מחומרי גלם עמידים ואיכותיים במיוחד.


מחיצות
מחיצות לתאי שירותים ומקלחות – פרטיות מלאה במקומות ציבוריים

אחד המדדים ליוקרה ורמת השירות של מקום ציבורי, במיוחד כזה המכיל כמות רבה של אנשים בכל רגע נתון – הוא רמת השירותים במקום. רמה זו מוכתבת גם מהתחזוקה השוטפת, ניקיון, והימצאות הציוד הדרוש, וגם מהאופן בו מתקני השירותים נבנו ונשמרו. למחיצות בתאי השירותים והמקלחת יש תפקיד מרכזי בכך.


לוקרים לחדרי כושר מנל
לוקרים לחדרי כושר

הם נמצאים בחדרי הכושר ומספקים מענה מצוין לרבים, המשתמשים בו. הלוקרים למלתחות של מנל מהווים פתרון מושלם לכל מי שמגיע לחדר הכושר, מחפש ארון פרטי שבו יוכל לאפסן את הציוד שלו וליהנות מביטחון מלא שהוא נמצא "בידיים טובות". מדוע צריך לוקרים לחדרי כושר? כיצד מוצאים את המתאים ומה חשוב לדעת עליהם? על כך ועוד, במאמר הבא. 


אביזרים לשירותים
אביזרים לשירותים

בכל שירותים ציבוריים, בין אם בבתי הספר, בגנים, בקניונים או בתחנות האוטובוס הגדולות, אפשר למצוא מגוון של מתקנים ואביזרים שונים, העומדים לרשותם של המשתמשים בהם. אביזרים לשירותים, כמו אלה המוצעים על ידי חברת מנל, מותאמים באופן מלא אל המרחב עצמו ומיוצרים מחומרי גלם באיכות גבוהה, המאפשרים ליהנות מהם לאורך שנים. הנה סקירה קצרה של האביזרים, שהם ללא ספק, בגדר חובה בכל חדרי השירותים:


מייבש שיער
מייבש שיער

לצד האביזרים השונים, אותם אפשר למצוא בשירותים ציבוריים רבים, ישנם גם מתקנים מיוחדים לייבוש שיער. מייבש שיער, כמו מייבש לידיים, הינו פתרון נהדר לכל אחד או אחת, הוא נגיש וידידותי למשתמש. הוא מגיע במידות ובעיצובים שונים ואיננו מצריך יכולות מיוחדות או פעולה מאומצת מדי. הנה סקירה על כמה ממייבשי השיער, אותם ניתן לשלב במלתחות חדרי הכושר, מלתחות הצמודות לבריכות או בשירותים ציבוריים:


כסא רחצה מתקפל
כסא רחצה מתקפל

כסא רחצה מתקפל, כמו זה המוצע על ידי חברת מנל, מספק מענה לנכים ולסובלים ממוגבלויות שונות. הכיסא מותאם נקודתית אל המקום עצמו ומאפשר למשתמשים בו ליהנות מפתרון ברמה גבוהה. כיסא זה, וכפי שניתן להסיק משמו, מציע גמישות מרבית, שכן ניתן לשאת אותו ממקום למקום ולהשתמש בו בבית, בבית המלון ובכל חדר רחצה שאיננו מונגש ואיננו מתאים לנכים או לסובלים ממוגבלות כלשהי.


לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה
לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה

את הלוקרים ואת ספסלי הישיבה אפשר למצוא כיום בחדרי הלבשה רבים, בין אם של מועדון הספורט שבו מתאמנים, בתי הספר, בתי מלון וגם בקרב גופים שונים, המציעים לעובדיהם חדר כושר ובריכת שחייה פרטית. לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה, כמו אלה של מנל, מציעים מענה נקודתי, המותאם אל הצרכים הקיימים ובעיקר אל המרחב שבהם הם מותקנים.


מפוחים תעשייתיים - מה ולמה?
מפוחים תעשייתיים - מה ולמה?

מפוח הוא מכשירמכונה מכנית המורכבת מלהבים שתפקידם הוא להייץ את זרימת האוויר דרך ונטורי, שזה הקטנה בצינור או מעבר שגורמת ללחץ אויר לעלות.
המפוח הוא מערכת של לחץ אויר, האחרי להזרים את האוויר דרך הצנרת המיועדת ואחרית ואוורור במבנה.
במבנים גדולים משתמשים במפוחים "הלוך וחזור".


חמשת הטרנדים החמים בשיפוץ חדרי אמבטיה לשנת 2017
חמשת הטרנדים החמים בשיפוץ חדרי אמבטיה לשנת 2017

בימינו ישנה מודעות רבה לחשיבות העיצוב של המרחבים השונים בבתים, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית. מרחב שזוכה לתשומת לב רבה במיוחד הוא חדר הרחצה, וכדאי להכיר את 5 הטרנדים החמים בשיפוץ חדרי אמבטיה לשנת 2017.