נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

מחיצות

בין אם מדובר בבית ספר, מתנ"ס או כל מקום ציבורי, מחיצות לחדרי השירותים, כמו גם למקלחות (אם יש כאלו) הן הכרחיות. במנל מציעים לכם את המחיצות של מיטב החברות המובילות בתחום זה, כמו גם לוקרים למלתחות כפתרון שלם למלתחות שבבית העסק שלכם.

המחיצות המיועדות להפרדה לשירותים ולמקלחות משמשות בתי עסק מסוגים שונים. בקניונים, במתנ"סים, בבתי הספק ובגנים, בחדרי הכושר ובמקומות ציבוריים רבים אפשר למצוא אותן. מחיצות הכרחיות למקומות אלו והן נדרשות על מנת להציע את הפרטיות המתבקשת.
את המחיצות משלבים לצד אלמנטים אחרים בחדרי השירותים והמלקחות שיחד מביאים איתם נוחות רבה.

המחיצות עצמן מגיעות בעיצובים ובמידות שונות כך שניתן בעזרתן גם ליצור מראה נהדר ואסתטי מאד למקום. הן חזקות, עמידות ושומרות על הסגנון העיצובי שלהן לאורך זמן. מחיצות טרספה של חברות מומחות הן הפתרון לכל מי שאיכות חשובה לו וגם מראה נהדר.

איך לבחור מחיצות שיתאימו לחדר השירותים

כדי למצוא את המחיצות המתאימות ביותר כהפרדה לחדרי השירותים יש לבדוק מספר פרמטרים. ראשית, המידות שלהן. את המחיצות, כאמור, אפשר למצוא כיום במידות שונות ואפשר גם להזמין אותן בהתאמה אישית, על פי צרכי המקום. חשוב מאד שהמחיצות תתאמנה במידה באופן מושלם על מנת לשמש כחציצה מלאה בשירותים או במלתחות. בנוסף, עליהן להיות חזקות ועמידות. יש לבדוק היטב מאילו חומרים עשויות המחיצות כדי להבטיח למרחב עצמו פתרון שיחזיק מעמד לאורך שנים. כזה שלא נשבר בקלות ויכול להתמודד גם עם תנאי הלחות, האופייניים למקומות כאלה. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את הסגנון שלהן.

המחיצות לרוב בולטות מאד לעין. עליהן להיות אסתטיות ויפות, כך שיצרו מראה נכון בחדר השירותים או במלתחות. יחד עם זאת, אין צורך לחפש את המסוגננות ביותר, שכן הן מיועדות להפרדה בלבד. אך חשוב שלא לשכוח גם את המראה ואת הסגנון שלהן כדי ליהנות מעיצוב יפה לעין.

מחיצות במחיר משתלם

טווח המחירים של המחיצות המשמשות כהפרדה לשירותים הוא רחב. העלות נקבעת על ידי בית העסק, המציע אותן והיא נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים. כמו: מידת המחיצה הנדרשת, החומר שממנו היא עשויה, האלמנטים השונים שהיא כוללת ועוד. ככל שהמחיצה איכותיות יותר, המחיר יהיה גבוה יותר. אולם, לרוב ניתן להשיג כיום מחיצות במחיר נוח ומשתלם, מחיר הוגן שמתאים לכל כיס. הדבר רלוונטי למסגרות המעוניינות לרכוש כמות רבה מאד מהן וליהנות גם מאיכות וגם ממחיר מתאים. כך או כך, תשמחו וודאי לגלות שבמנל תוכלו למצוא את המחיצות הטובות ביותר בשוק כיום ומבלי שתצטרכו לשבור תכנית חיסכון.

אל תתפתו לחפש את הזול ביותר, שכן – הזול כפי שכולנו יודעים, עולה לנו ביוקר. שימו דגש על איכות ברמה גבוהה, עמידות רבה וגם סטייל שחשוב שתביא איתו המחיצה.