נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

כסא רחצה מתקפל

כסא רחצה מתקפל, כמו זה המוצע על ידי חברת מנל, מספק מענה לנכים ולסובלים ממוגבלויות שונות. הכיסא מותאם נקודתית אל המקום עצמו ומאפשר למשתמשים בו ליהנות מפתרון ברמה גבוהה. כיסא זה, וכפי שניתן להסיק משמו, מציע גמישות מרבית, שכן ניתן לשאת אותו ממקום למקום ולהשתמש בו בבית, בבית המלון ובכל חדר רחצה שאיננו מונגש ואיננו מתאים לנכים או לסובלים ממוגבלות כלשהי.

כסא רחצה לאמבטיה לבעלי מוגבליות

אין דבר יותר חשוב מרחצה בטוחה באמבטיה, במיוחד כשמדובר במבוגרים או בנכים העלולים להחליק או להיפצע. רוב התאונות בתוך הבית מתרחשות בעת כניסה ויציאה מהמקלחת או האמבטיה, ותאונת נפילה באמבטיה עלולה להיות מסוכנת ביותר.

כסא רחצה מתקפל הוא הפתרון היעיל ביותר לרחצה ביתית בטוחה ונוחה. מדובר במוצר חובה לאנשים שנמצאים בתוך קבוצת סיכון כגון קשישים, אנשים שסובלים מנפילות בלחץ דם, אירוע מוחי, פרקינסון ועד. מדובר בכסאות רחצה ייעודיים לעמידה בשטח חלק ורטוב. ישנם מגוון כסאות רחצה המותאמים לפי מצב המשתמש וגם לפי מגבלות חדר הרחצה. תוכלו למצוא מגוון של ספסלי רחצה לאמבט, כסאות רחצה לטוש ולשטיפה חופשית, כסאות רחצה ושירותים עם גלגלים, כיסא רחצה ללא גלגלים שנצמד לקיר ועוד.

כסא רחצה מתקפל - התאמת נכונה לצרכים

כסא רחצה מתאים, כאמור, הן לנכים והן לאלה הסובלים ממוגבלות כלשהי שאיננה מאפשרת להם לתפקד באופן תקין. הרחצה עשויה להיות משימה מאתגרת ולא פשוטה עבורם ובמקרים מסוימים איננה אפשרית כלל ללא השימוש בציוד עזר. בעזרת כיסא זה נהנים המשתמשים מרחצה מלאה ואף ללא סיוע של אחרים (בהתאם לרמת הנכות או לבעיה שממנה הם סובלים). כסאות אלה עשויים מחומרים שונים, כשלכל אחד יתרונות אחרים. הסוג הראשון הוא כיסא העשוי פלסטיק - מכיוון שמדובר בפלסטיק הוא איננו מושפע מתנאי המקום ומציע מענה לאורך שנים. סוג אחר הוא כסא רחצה מתקפל העשוי אלומיניום, כיסא מתקפל חזק ויציב מאד. המושב שלו עשוי לרוב מ – PVC והמשטח שלו, הבא במגע עם הרצפה, מחוספס כדי למנוע החלקה. הכיסא מגיע במידות שונות ומאפשר ישיבה נוחה מאד וגם לאנשים רחבים. הקיפול שלו מהיר ופשוט ואפשר לשאת אותו ממקום למקום כשהוא מאוחסן בתוך מזוודה קשיחה, המגנה עליו. ישנם כסאות רחצה מתקפלים עם הנעה עצמית, כסאות העשויים מנירוסטה המשמשים גם כסאות לחדרי שירותים. כסאות אלה מספקים כמה פתרונות ומציעים נגישות טובה יותר במקומות שאינם מותאמים לצרכיהם של הנכים.

יתרונות רבים בכיסא אחדכסא רחצה מתקפל

כסא רחצה מתקפל, כמו זה של מנל, הוא אחד מאביזרי העזר של ציוד נכים מהמבוקשים ביותר כיום בנוסף למאחזי יד לנכים ולו בזכות היתרונות הרבים שהוא מציע. הוא מותאם נקודתית לצרכיו של המשתמש בהם, הוא קל משקל וניתן לכוון אותו בהתאם לגובה הנדרש. יש לו מושב נוח ומשענת מרופדת וגם ידיות העומדות לרשותו של הנכה לצורך שימוש נכון ויעיל יותר בו. כדי ליהנות מיתרונות אלה ולנצל אותם במלואם, חשוב לבחון את מידותיו של הכיסא, החומרים שמהם הוא עשוי וגם האופן שבו הוא מעוצב. יש לוודא שבוחרים נכון ומתאימים את הכיסא בצורה המדויקת ביותר תוך התייחסות אל הדרישות ואל הצרכים הקיימים. פנייה אל חברה המתמחה בתחום היא הדרך הנכונה לאתר את הכיסא המתקפל המתאים, זה שישרת את המשתמש בו כהלכה וגם יספק לו מענה לתקופה ארוכה. מכיוון שישנם סוגים וחומרים שונים, מדובר בטווח מחירים רחב, המושפעים מאיכות וטיב הכיסא וגם ממידותיו. במידת הצורך, ניתן לרכוש אביזרים משלימים לכיסא, כמו מושב מרופד, המתלבש ישירות על הכיסא, תיק נשיאה עם ידיות נוחות לאחיזה שבה אפשר לאחסן אותו וגם אפשרות לתוספת של סיר לילה, המותאם לכיסא הרחצה.