נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

header

מייבש שיער

מייבש הוא מכשיר שנועד לייבש את השיער הלח במהירות ולעצב אותו בצורה נוחה וקלה. הבחירה במייבש השיער המתאים תלויה בין היתר בסוג השיער – עדין, עבה, קצר, ארוך מתולתל או חלק. בנוסף חשוב לבחור מייבש שיהיה נוח לשימוש ופשוט לתפעול.
אחד המכשירים החשמליים הביתיים המפנקים ביותר הוא מייבש שיער. כמעט ואין אישה שלא משתמשת במכשיר וכיום ניתן לראות יותר מכשירים תעשייתיים וכאלה המותאמים לבתי מלון, לדירות יוקרה, לחדרי שירותים ציבוריים ועוד, בתדירות גבוהה.


איך עובדים מייבשי שיער?

איך זה עובד? בתוך המכשיר מותקן מאוורר שמייצר את זרם האוויר. הזרם עובר דרך גוף חימום והתוצאה היא זרם אוויר חם שמייבש את השיער. 
ההספק של מייבש השיער נמדד בוואט. ככל שההספק גבוה יותר, תהליך ייבוש השיער יהיה לרוב מהיר ויעיל יותר. יש לזכור כי טמפרטורה גבוהה מדי תגרום נזק לשיער ולכן חשוב לבחור במכשירים בטיחותיים ובעלי תו תקן. ההספק המינימלי המומלץ לבעלי שיער רגיל או עבה הוא 1800 ואט. לבעלי שיער קצר ועדין מומלץ לא לחרוג מהספק זה ואף לבחור מייבש שיער בעל הספק קטן יותר.
המכשיר עובד בעזרת מאוורר המייצר זרימת אוויר העובר דרך גוף חימום מיוחד וכך יוצא האוויר חם. הספקים של מייבשי שיער נמדדים בוואטים. כמובן שהספק גבוה יותר מוליך לייבוש שיער מהיר וגם איכותי יותר. 

מייבש שיער לעסקמייבש שיער לבית

מייבש שיער עם שקע מותאם למכונת גילוח או מכני ופשוט?

לצד האביזרים השונים, אותם אפשר למצוא בשירותים ציבוריים רבים, ישנם גם מתקנים מיוחדים לייבוש שיער. מייבש לשיער, כמו מתקן מייבוש ידיים, מתקן לניגוב ידיים הינו פתרון נהדר לכל אחד או אחת, הוא נגיש וידידותי למשתמש. הוא מגיע במידות ובעיצובים שונים ואיננו מצריך יכולות מיוחדות או פעולה מאומצת מדי. הנה סקירה על כמה ממייבשי השיער, אותם ניתן לשלב במלתחות חדרי הכושר, מלתחות הצמודות לבריכות או בשירותים ציבוריים:

 • מייבש שיער עם שקע גילוח – את מייבש השיער הזה של מנל אפשר למצוא במלתחות רבות וגם בחדרי שירותים. יש אותו במועדוני ספורט, באוניברסיטאות, בתחנות ציבוריות, בשדות תעופה ואפילו בקניונים הגדולים. הוא מותקן ישירות על הקיר וכולל מעטפת מיוחדת העשויה מפלסטיק. התוספת של שקע הגילוח מאפשרת לגברים המגיעים אל המקום עם מכונת גילוח חשמלית, להתגלח ללא בעיה וליהנות מפתרון בהתאמה מלאה.
 • מייבש שיער מכני המופעל על ידי לחיצה – אמנם הם פחות נפוצים בהשוואה למייבשים השיער המוצעים על ידי מנל, אבל גם אותם אפשר למצוא במקומות שונים. שלא כמו מייבשי השיער האוטומטים המופעלים באמצעות חיישן מיוחד, את מייבש השיער הזה יש להפעיל בלחיצת כפתור. גם הוא מוצמד אל הקיר ומגיע בעיצובים שונים.
   

כדאי לדעת לפני שבוחרים מייבשי שיער

לא משנה איזה סוג של מייבש בוחרים, חשוב לבדוק כמה פרמטרים כדי לוודא שמדובר בבחירה הנכונה. כדאי לבחור מייבש שיער העשוי מחומרים עמידים וחזקים וכזה הכולל מעטפת שתגן עליו. חשוב שיהיה קל להשתמש בו וכזה שיציע עוצמה חזקה מספיק שתאפשר את ייבוש השיער. יש לבדוק גם מי הוא היצרן של המייבש והאם מדובר ביצרן מוכר ומוביל בתחום. מומלץ שלא להתפשר על האיכות, גם אם המשמעות של כך היא עלות גבוהה יותר, בהשוואה לסוגי המייבשים האחרים. כאשר אתם בוחרים מייבשי שיער חזקים לשימוש ביתי או עסקי הנמצאים בתדירות רבה של הפעלה זכרו לוודא שמדובר במכשירים בטיחותיים בעלי תו תקן.

טיפ נוסף: בחרו מכשיר עם הספק של 1800 וואט לפחות על מנת שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר גם לבעלי שיער ארוך ועבה כשבעלי שיער קצר יותר יכולים להסתפק בעוצמה מופחתת כדי לא לשרוף את השיער.

חברת מנל מתמחה ביצור אביזרי היגיינה שונים לכל מטרה כגון: מייבש ידיים למשרד ו/או מתקן לניגוב ידיים לבית ועוד מגוון מוצרים, מי שלא מעוניין להתפשר על איכות מזמין מנל.