נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

איך בוחרים מראה לאמבטיה? המדריך של 'מנל'

אנחנו במנל ריכזנו עבורכם את כל הדברים שחשוב שתדעו לפני שתבחרו מראה איכותית לחדר השירותים בחדר הכושר, במוסדות חינוך לילדים או בחנויות בגדים, מכוני יופי והסלונים. וגם ענו על השאלה מה טווח המחירים של מראה לאמבטיה? כל התשובות במאמר כאן.

 

מקום וגודל

הדבר הראשון שאתם צרכים לחשוב עליו הוא כמה מקום יש לכם עבור המראה? זה הזמן להוציא מטר ופשוט למדוד. אם מדובר במראה לחדר שירותים או חדר האמבטיה למשל, לרוב המראה תשב מעל הכיור ולכן מומלץ למדוד את רוחב הכיור, כאשר הגובה של המראה יהיה עד לתקרה. כמו כן, נהוג לשמור על מרווח של 20 ס"מ מעל הכיור.

אם מדובר במראה למכוני יופי, מספרות וסלונים מקובל שהמראה תופסת את עיקר שטח הקיר או אם זה לא אפשרי מכל מיני סיבות ומגבלות אז מקובל להשתמש במראות מלבניות, ארוכות, בעלות שטח נרחב ככל הניתן.

טיפ מהצוות של מנל- אם החלל שלכם קטן, עדיף לבחור מראה שתכסה כמה שיותר את שטח הקיר על מנת ליצור מראה של מרחב פתוח.

המדידות בידכם? נהדר! כעת, תוכלו להבין איזה גודל מראה אתם מחפשים. השלב הראשון מאחוריכם.

 

איכות החומר

אנחנו רוצים לבחור במראה העשויים מחומרים איכותיים כך שיהיה קל לנקות אותה, שתחזיק מעמד לאורך זמן ושתהיה בטיחותית.

סוג אחד של מראות הן המראות הקריסטליות, הכוונה למראה העשויה מזכוכית. ניתן למצוא את המראה בעוביים שונים, כאשר עובי סטנדרטי נע בין 2.5 מ"מ ועד 6 מ"מ.

סוג אחר של מראות והבחירה המועדפת על ידי מנל הוא מראות פרספקט. אנחנו במנל בטוחים שחומר הגלם הזה שהגיע לשוק חולל מהפכה של ממש בתחום.

למרות גמישותו הרבה, הפרספקט הוא חומר גלם איכותי ועמיד שמאפשר שימוש בטיחותי. בנוסף, הוא בעל רמות גבוהות של דיוק בהשתקפות ובהחזרת הצבעים. בזכות התכונות הללו נוח להשתמש בו לשימוש תעשייתי, לרבות מוסדות חינוך לילדים.

 

גימור, מסגרת ועיצוב

האם אתם אנשים של מראות צרות ומלבניות? אולי מראות קיר רחבות? עם מסגרת אלומיניום או בלי מסגרת? המגוון העיצובי הקיים הוא עצום, כל מה שנשאר לכם הוא לבחור מראה שתתאים לעיצוב של החלל המיועד, בהתאם להעדפה האישית שלכם.

 

טווחי המחירים

כפי שניתן לראות קיימים לא מעט פרמטרים המשפיעים על המחירים של מראות לאמבטיה ולחדרי שירותים המיועדים לשימושים תעשייתיים. טווח המחירים משתנה ויכול לנוע בין 150-200 ₪ למ"ר עבור המראה הפשוטה ביותר ולטפס עד לטווח של 500-600 ₪ למ"ר ויותר עבור מוצרים מורכבים יותר.

במנל תוכלו למצוא מראות פרספקט איכותיות במחירים נוחים ומפתיעים וגם שלל של מראות נוספות ומוצרי היגיינה נוספים נלווים לחדרי רחצה ושירותים.

 

לסיכום

יש מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת שבוחרים מראה לאמבטיה לחלל שהוא תעשייתי או ציבורי. עיקר הפרמטרים הם המיקום וגודל המראה, העיצוב שלה, החומר ממנו היא עשויה, הגימור של המראה והמסגרת שלה.

בחברת מנל מקפידים להביא לקהל הלקוחות את המוצרים האיכותיים ביותר בתחום ההיגיינה. החל ממוצרי הגיינה ועד מראות לחדר השירותים והאמבטיה. אנחנו נדאג לספק עבורכם  מענה מדויק בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם.