נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

איך לבחור מטהר אוויר? המדריך של מנל

איך בוחרים מטהר אוויר אידיאלי?  איזה פרמטרים חשוב לקחת בחשבון לפני? מה טווחי המחירים של מטהרי אוויר? ואיך להתאים את מטהר האוויר לחלל? במנל השיבו על כל השאלות במאמר שלפניכם. 

 

מה הם השיקולים לבחירת מטהר אוויר?

בין אם מדובר במוסדות ציבוריים, אוניברסיטאות, מפעלים, בתי ספר או כל מרחב אחר, מטהרי אוויר הפכו לאביזר חובה אשר הופך כל סביבה לנעימה הרבה יותר. מטהר אוויר טוב יכול לטהר ריח של טחב, סיגריות וריחות אחרים המשפיעים על השוהים במקום.

בדיוק בגלל זה נעשה שימוש במטהר אוויר גם במקומות סגורים ללא אוורור יעיל בהם שוהים לא מעט אנשים כמו למשל משרדים, לובי של בניינים, בתי קפה ועוד.

אז כיצד בוחרים מטהר אוויר טוב ומה צריך לקחת בחשבון? אספנו בשבילכם מספר שיקולים:

בדקו מיהו היצרן או הספק

חשוב שהיצרן או הספק יהיה חברה מובילה ומוכרת שיודעת לספק מוצרי היגיינה בהתאמה מלאה ללקוח, כמו חברת מנל. חברת מנל מציעה מטהרי אוויר שעומדים בכל התקנים, שאינם רעילים ושהם בטוחים לשימוש.

עיצוב המתקן

יש לוודא שהמתקן משתלב במרחב הקיים, שהוא אינו בולט לעין, שאפשר להסוות אותו אם רוצים בכך, שהוא לא מושך יותר מידי תשומת לב שכמעט ולא מורגש.

בטיחות ובריאות

בנוסף, על מנת שמטהר האוויר לא יהיה מפגע בריאותי של ממש יש לוודא שהוא עומד בתווי התקן הקיימים בתחום.

 

מהם טווחי המחירים של מטהרי אוויר?

קיים מגוון רחב של מטהרי אוויר והוא משתנה בהתאם לגודל, לעיצוב, לטכנולוגיה, ליצרן ועוד. טווח המחירים יכול לנוע בין 500₪מאות בודדות ברף התחתון ועד אלפים ברף העליון ואף יותר.

בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את עלות מילוי מטהר האוויר ואת התדירות שיש למלא את המטהר. בנוגע לאחריות היצרן, לרוב היא נעה בין שנה לשנתיים.

 

איך להתאים את מטהר האוויר לחלל?

כשאנחנו רוצים להתאים מטהר אוויר לחלל החדר אנחנו צרכים לעשות 3 דברים:

  1. להגדיר את שעות הפעילות של המטהר. במטהרי אוויר אוטומטיים אפשר להגדיר את תדירות הפעילות שלו ולתכנת אותן לשעות מסוימות. אם למשל העובדים במשרד מגיעים ב-09:00 בבוקר לעבודה אפשר להתאים את מטהרי האוויר שיעבדו כ-10 דקות קודם לכן.
  1. יש לבחור את גודל המיכל המתאים. מטהרי אוויר נבדלים זה מזה בין היתר באמצעות גודל המיכל שלהם. אנחנו לא נרצה להעמיס על חללים קטנים עם מיכלים עוצמתיים. ולהפך, אנחנו לא נרצה שמיכל קטן לא יהיה מורגש בחלל גדול. לכן, החוכמה היא לבחור את גודל המיכל המתאים בהתאם לגודל החלל.
  1. גודל המתקן עצמו. אנחנו לא נרצה שהמתקן יהיה בולט אלא שיטמע בחלל. לכן חשוב לבחון את החלל, את המקומות האפשריים להצבת המטהר ולנסות להתאים מטהר שישתלב בחלל עד כמה שאפשר.

 

לסיכום

מטהר אוויר הוא מוצר חובה בכל חלל מקלחות, שירותים ציבוריים ומקומות סגורים והומי אדם. ישנם מספר פרמטרים שצריך לקחת בחשבון לפני רכישת מטהר אוויר מתאים כמו היצרן, העיצוב, תווי התקן.

בחברת מנל תוכלו למצוא מטהרי אוויר איכותיים המנטרלים באופן מקסימלי ריחות לא נעימים במרחב הציבורי ומחליפים אותם בניחוחות הדרים ועוד, בנוסף למוצרי היגיינה אחרים.