נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

האבולוציה של מייבשי הידיים

פעם לפני שנים רבות מאוד, טרום עידן הקרח, עם תחילתה של האנושות כפי שאנו מכירים אותה כיום, כשההומו-ספיאנס והנאנדרטליים עוד הלכו מכות על טריטוריות עם אבנים ומקלות, הדיון על אופן ייבוש הידיים, אתם בטח מנחשים, עדיין היה עקר. סביר מאוד להניח שאחרי שטיפה טובה בשלולית המרכזית, הם היו מתנגבים עם הרוח. מאז, לשמחתנו הבלתי מבוטלת, עברו כמה שנים טובות והאנושות הבינה דבר או שניים על היגיינה, שטיפת ידיים, מייבש ידיים ותרומתו האדירה לאנושות.
 
אז על חשיבות ההיגיינה בכלל ושל כפות הידיים שלכם בפרט אין מה לדבר. שנת 2022 הייתה יופי של הדגמה והבנו. ובכל זאת בקצרה נאמר שכפות הידיים שלנו, מטבען, נוגעות בכל דבר ומשמשות מוליך חיידקי יעיל מאין כמוהו. למעשה אם פתחת את דלת השירותים בקניון, אפשר לומר ששילבת ידיים עם עשרות האנשים שהיו פה לפניך והשיר WE ARE THE WORLD לא מתחיל אפילו לתאר את האחווה והחיבור העמוק שיש לכם. חלקתם חיידקים. על כן לשטיפת הידיים בהתקנים הממזערים מגע החל משלב הקרצוף ועד לשלב מייבש הידיים, במקומות ציבוריים בפרט, חשיבות עליונה. בלי ציניות.

פעם והיום

לא תמיד זכינו לפגוש מייבש ידיים טוב במקומות ציבוריים, ומה שנראה לנו היום כל כך מובן מאליו, הוא לא משהו שאבותינו בימי קדם זכו לו. מייבשי הידיים של פעם נקראו מגבות רב פעמיות, ומצבן התברואתי לא היה שונה מזו של ממחטת האף הרב פעמית שקופלה והוחזרה לכיס המקטורן. מחזה מחריד לכל הדעות. ההודים נהגו לנגב ידיים עם העלה הקרוב הזמין ובעוד דרכים שהשתיקה יפה להן. בהמשך קיבלו מייבשי הידיים צורה של ניירות ייבוש נשלפים, אם במבנה גלילי ואם במבנה צץ רץ מתוחכם, בו נייר אחד שזור בחברו וכשהוא הולך הוא מושך אותו אחריו. תמות נפשי עם פלישתים סטייל. מייבשי ידיים אלה עדיין ניתן לראות בתאי שירותים ציבוריים רבים בארץ ובעולם.  מייבש ידיים מסוג זה הוא בהחלט שדרוג ברמת ההיגיינה אך הוא זקוק לתחזוקה ומילוי ולא אחת קורה שהוא ריק מתוכן וחבל. 

מייבש ידיים חשמלי

בשנת 2023 אנחנו כבר מדברים על אביזרים לחדרי רחצה ושירותים ציבוריים המופעלים אוטומטית, במינימום מגע, לפרק זמן קצוב, חסכוניים וסופר היגייניים. אלו מופעלים לרוב על ידי עינית המזהה את תנועת היד שלכם וללא צורך במגע כלל מפעילים את עצמם. מבלי לבזבז נייר, מבלי להעמיס על הפח ומבלי לבזבז אנרגיה מיותרת. ייבוש ידיים מעולם לא היה קל ומדויק יותר. הללויה.

איפה כדאי לשדרג את מייבש הידיים

תחנות דלק ומוסדות ציבור

מייבש ידיים במקומות ציבוריים הוא הכרחי כמו נייר טואלט בתאי השירותים. ייבוש הידיים הוא האחרון בשרשרת השטיפה, ותאי שירותים ציבוריים הם הראשונים במצעד "המקומות בעלי הריכוז הגבוה ביותר של חיידקי אי קולי". לכן שטיפת ידיים מלאה הכוללת את ייבושן לאחר שימוש בשירותים ציבוריים זו איננה המלצה. זו חובה מוסרית. בשל השימוש הרב במתקנים ציבוריים על ידי הציבור, מומלץ להשתדרג למייבש ידיים אוטומטי אשר אינו דורש מגע, תחזוקה ומילוי. תחנות דלק, קופות חולים, בתי חולים, ביטוח לאומי, קניונים, מסעדות, כל אלו וכדוגמתם, מן הראוי שיתאבזרו במיטב מייבשי הידיים. 

משרדים קטנים ובינוניים

גם אם בבעלותכם משרד קטן, בינוני או אפילו 2 קומות משרדי הייטק, מומלץ שתאבזרו את חדרי השירותים במייבש ידיים ושות'. אם כי במקרה של משרדים המשמשים ציבור ספציפי ולא אקראי, גם מייבש ידיים מבוסס ניירות ייתן מענה ראוי ויחזיק מעמד לפרק זמן סביר בין מילוי למילוי, כל עוד כולם מרגישים מחויבים לשאר החברים, לא משליכים ניירות על הרצפה ולא משתמשים בהגזמה.

לסיכום

מייבש ידיים הוא מוצר הכרחי בשרשרת השמירה על היגיינה, במקומות ציבוריים, המייבשים המודרניים מאפשרים גם יעילות בייבוש וגם חיסכון לצד תחזוקה מינימלית, וכבונוס, אתם מקבלים גם עיצובים חדשניים שתורמים לאווירה הכללית.

פנו למומחים של מנל כדי להתאים את מייבש הידיים הטוב ביותר עבורכם.