נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

הלוקר שומר החפצים שלנו, אבל מי שומר על השומר

הגנה על לוקרים מפני נזקים בבית העסק שלך זוהי ללא ספק סוגייה, אבל לא בהכרח מורכבת והיא ברת פתרון. זה נכון שרוב הלוקרים נמצאים בשימוש המוני, חשופים לפגיעות ולנזקים, חלקם משימוש מאסיבי וחלקם משימוש אגרסיבי, וחלק אפילו נופלים קורבן לבריונות וונדאליזם.

הלוקר, או בעברית- הארונית, תא קטן לשמירת חפצים אישיים באופן בטוח מאובטח וחיוני כל כך. ניתן למצוא אותו בבריכות, חדרי כושר ומועדוני ספא למיניהם, בתי ספר תיכונים וחטיבות ביניים, בשנים האחרונות ניתן לראותו גם בשירות דואר וחבילות, שמירת חפצים במרכזי קניות וכו'.

בעל עסק? ככה תשמור על הלוקרים שלך

ראשית כל, כדאי לדעת כי כיום השוק מציע פתרונות אחסון, להלן הלוקרים, העשויים מחומרים עמידים וקשוחים, זאת על מנת לתת מענה לסגנון החיים הקשוח והתובעני, מי יותר, מי פחות, של הלוקר. ההמלצה שלנו במנל היא להצטייד מראש בלוקרים עמידים במיוחד, בעלי בלאי נמוך, המתוכננים כך שיעמדו גם במבחני הבטיחות של גיל ההתבגרות.

מפגש עם נער מתבגר יכול להיגמר עקום, לשני הצדדים. אך גם לוקרים בסביבת מים ואדי כלור למשל, אינם נהנים מחיי רווחה ובטח לא תמצאו אותם שותים שייק אננס על החוף. לפיכך רצוי שיהיו מחומרים העמידים לרטיבות ושלל חומרים מזיקים.

במנל תוכלו למצוא לוקרים העשויים סטרפה. סטרפה הוא חומר עמיד במיוחד, בעל בלאי נמוך, גם בתנאי סביבה קשים, עם דגש על  תנאי רטיבות ולחות, מה שהופך אותו להמלצה החמה של מנל כלוקר לשימוש במקומות כמו מלתחות, חדרי כושר, חוף הים ועוד.

מאותה סיבה תוכלו למצוא אותו מככב ונפוץ גם במחיצות שירותים ציבוריים. אחרי שבחרתם מראש ביחידת העילית של הלוקרים, הינה כמה טיפים להארכת חיי המדף שלהם.

6 טיפים פרקטיים לשמירה על הלוקרים

מיקום

בעת בחירת מיקום לוקרים, קחו בחשבון את כל הגורמים, גם הסביבתיים וגם האנושיים שעלולים לקצר את חיי הלוקרים בטרם עת.

אבטחה

הלוקרים צריכים להיות באזור מאובטח כדי למנוע גניבה או חבלה. ניתן להשיג זאת על ידי הצבתם בחדר מפוקח, או התקנת מצלמות ואזעקות. ידעו את הלקוחות על נוכחותן של מצלמות אבטחה ובכך אולי תוכלו למנוע ונדליזם של האורניות או ניסיונות פריצה.

שלט להסרת אחריות

הציבו שלט המסיר אחריות במקרה של גנבת חפצים. באופן זה תמנעו אחסון חפצים בעלי ערך כספי גבוה ובהתאם את הצורך לנסות ולפרוץ את התאים. 

מקום מרזי ועם תנועת אנשים שוטפת

אם בלוקרים לתלמידים עסקינן- דאגו שיהיו במקום בו מסתובבים גם מבוגרים אחראיים, כך שהשחתת הלוקרים תהיה עניין מורכב עבור המשחיתים הצעירים.

נגיש

לוקרים בחדרי הלבשה כדאי שיהיו נגישים למשתמשים עם שבילים ברורים לכניסה ויציאה מהשטח. לעיתים הלוקרים עצמם מייצרים מעין מבוך מבלבל ומתכון לטעויות. 

לוקר על מפתחות

דאגו שמספרים הלוקר מסומנים היטב וברורים. כך תמנעו ניסיון לפתוח בכוח את הלוקר הלא נכון (בטעות). מאותה סיבה בדיוק, החזיקו מפתח נוסף למקרה של אובדן.

מקמו את הלוקרים בקרבת אזורים שבהם המשתמשים צריכים לגשת אליהם, כגון חדרי הלבשה, מקלחות ושירותים.

שימו לב שבחדר ההלבשה צריך להיות מספיק מקום כדי להכיל את כל המשתמשים ולאפשר תנועה ונגישות נוחה. מאידך מקמו את הלוקרים בחדר הניתן לנעילה בסוף היום במידה ומתאפשר על מנת למנוע גישה פיראטית של אנשים בעלי כוונות זדון.

לסיכום

בעת בחירת מיקום ללוקר, קחו בחשבון גורמים כמו נגישות, פרטיות, אבטחה, נוחות ומרחב כדי להבטיח חווית משתמש חיובית ושמירה מרבית על תקינות הלוקרים.