נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצרים של מנל מעצבים לכם את החלל

עיצוב חדרי אמבטיה הוא היבט חשוב בכל בית או מבנה, שכן מדובר בחלל המשמש את כולם, כולל אורחים במקרים רבים, ויכול להיות בעל השפעה משמעותית על האסתטיקה והפונקציונליות הכללית של הנכס שלכם.

חדר אמבטיה מעוצב צריך להיות גם יפה ולא פחות חשוב פרקטי, לספק מרחב נוח ויעיל להיגיינה אישית ולהירגעות.

 

יאללה מתחילים לעצב

כאשר אתם מעצבים חדר אמבטיה, יש לקחת בחשבון מספר גורמים, לרבות גודל ופריסה של החלל, החומרים והגימורים בהם נעשה שימוש, ולבסוף, אך לא פחות חשוב-האבזור.

אביזרי ההיגיינה תורמים הן בהיבט העיצובי אבל בעיקר בהיבט הפרקטי המאפשר שמירה מרבית על היגיינה תוך נוחות שימוש ועמידות. הנה כמה טיפים ורעיונות ליצירת עיצוב חדר אמבטיה יפה ופונקציונלי:

תכננו את הפריסה

השלב הראשון בעיצוב חדר האמבטיה הוא תכנון פריסת החלל. זה יהיה תלוי בגודל ובצורה של החדר. חשוב לקחת בחשבון את זרימת החלל, ולדאוג שיהיה מספיק מקום לכל האביזרים והאבזור הדרושים, כמו השירותים, הכיור, המקלחת ו/או האמבטיה.

תכנון נקודות חשמל ואינסטלציה

נקודה חשובה למחשבה היא נקודות החשמל. מעבר לכך שמדובר בחדר רטוב והשילוב של חשמל ומים כדאי שיעשה באופן מקצועי, קחו בחשבון גם את האפשרות למקם אביזרי אמבטיה הדורשים חשמל אך גם מיקום ראוי ונוח לשימוש. כמו החשמל, הביאו בחשבון גם את תכנון ומיקום מערכות אינסטלציה או חשמל הקיימות כבר (המידה ומדובר בשיפוץ ולא בבניה חדשה).

בחרו את החומרים הנכונים

לחומרים המשמשים בחדר אמבטיה יכולה להיות השפעה משמעותית על המראה והתחושה הכללית של החלל. האפשרויות הפופולריות כוללות אריחי אבן טבעית, אריחי קרמיקה,

זכוכית ומתכת. חשוב לבחור חומרים עמידים ועמידים במים, כמו גם קלים לניקוי ותחזוקה. התאימו את אביזרי האמבטיה לצבע ולסגנון הכולל. או שברו מראה מונוכרומטי בעזרת אביזרים בעלי צבע כדי הכניס עניין.

תאורה

תאורה היא היבט חשוב בעיצוב חדר האמבטיה, מכיוון שהיא יכולה לעזור ליצור אווירה מרגיעה ומזמינה. חשוב לבחור תאורה פונקציונלית ודקורטיבית כאחד, כמו תאורה שקועה, פמוטים או נורות תליון.

אביזרים והיגיינה

כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. אחרי שסיימתם לעצב את החלל ברמת המקרו- משמע- ריצוף, אריחים, מקלחון, כיורים וכדומה הגיע החלק המהנה של בחירת אביזרי היגיינה לאמבטיה ועיצוב. אביזרי אמבטיה מתחלקים לשניים- אביזרים לטובת עיצוב וסטייל כמו נרות אווירה, מראות, צמחי נוי ועוד.

ומוצרי היגיינה שימושיים כמו סבוניות, דיספנסרים, מתקני ייבוש ותליה ועוד. לשניהם השפעה גדולה על עיצוב חדר הרחצה שלכם. הבחירות הפופולריות כוללות סגנונות מודרניים ומינימליסטיים בקו נקי, כמו גם עיצובים מסורתיים ומעוטרים יותר.

חשוב לבחור מתקנים ואביזרים שהם גם פונקציונליים וגם אסתטיים. נסו לייצר חיבור וזרימה בין שלל האביזרים, ניתן להשתמש בסטים מובנים או בהרכבה עצמית. אצלינו במנל תוכלו להנות ממגוון כולל של מוצרי היגיינה ולהשלים את עיצוב חדר האמבטיה שלכם.

 

עוד נקודה למחשבה היא אפשרויות האחסון. זהו הוא היבט חשוב בכל עיצוב חדר אמבטיה או חלל באופן כללי, מכיוון שהוא אמון על שמירת מרחב מאורגן ונקי מבלגן. אפשרויות אחסון פופולריות כוללות מדפים מובנים, ארונות ואורניות במראה כפרי או מודרני ובשלל עיצובים.

לסיכום, עיצוב חדר אמבטיה כרוך בשיקול דעת מדוקדק של גורמים שונים, לרבות הפריסה, החומרים, התאורה, האבזור, האחסון והאבזרי ההיגיינה. הקדישו זמן לתכנון ועיצוב חדר אמבטיה כך שיענה על כל הצרכים האינדיבידואלים שלכם, תוכלו ליצור חלל מזמין וגם פרקטי לכל המשתמשים בו.