נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

חמשת הטרנדים החמים בשיפוץ חדרי אמבטיה לשנת 2017

בימינו ישנה מודעות רבה לחשיבות העיצוב של המרחבים השונים בבתים, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית. מרחב שזוכה לתשומת לב רבה במיוחד הוא חדר הרחצה, וכדאי להכיר את 5 הטרנדים החמים בשיפוץ חדרי אמבטיה לשנת 2017.

1. מקלחונים גדולים ומפנקים במיוחד

טרנד בולט אחד במסגרת שיפוץ חדרי רחצה הוא מקלחונים גדולים ואפילו גדולים מאוד. בדרך כלל המקלחון הגדול – ובהקשר זה כדאי לזכור שמידות סטנדרטיות הן 80 על 80 או 90 על 90 (סנטימטר) - בא על חשבון האמבטיה עצמה, שבמרבית המקרים אינה נמצאת בשימוש נפוץ אם בכלל, והוא חלק מהמגמה של השקעה בחיים מפנקים. דרך נוספת להפוך את המקלחון למפנק במיוחד היא לבחור עבורו ראש מקלחת ייחודי (למשל עם אפשרות למסז') ובאופן טבעי מוקדשת תשומת לב גם לפן האסתטי שלו (במסגרת בחירת הדלת וצורת המקלחון – מה דעתכם למשל על מקלחון עגול וגדול?)

2. אריחים גדולים במיוחד

טרנד אחר שבו הגודל כן קובע הוא בחירת אריחים בעלי ממדים מרשימים במיוחד, וזאת מהסיבה הפשוטה שככל שאריחי הרצפה גדולים יותר כך היא נראית יוקרתית ומרהיבת עין יותר. אמנם צריך להיזהר ממצב שבו אריחי הרצפה גדולים יתר על המידה, ובפרט אם מדובר בחלל צנוע יחסית, אבל כדאי לדעת שהטרנד הרווח בימינו הוא מרצפות של מטר על מטר, 180 ס"מ על 90 ס"מ ומידות גדולות דומות נוספות.

עוד כדאי לדעת שבדרך כלל החלפת מרצפות מתבצעת במסגרת שיפוץ חדרי אמבטיה מהיסוד, כלומר כזו שמשדרגת את כל מערכת האינסטלציה ומתאימה אותה לצרכים העדכניים.

3. ארונות אמבטיה מעוצבים

אם בעבר הארונות בחדר הרחצה היו סטנדרטיים מאוד שלא לומר בנאליים ומשעממים, הרי שכיום ישנו מבחר רחב של ארונות אמבטיה מעוצבים ומרשימים מאוד.
חשוב להדגיש שהיופי לא בא על חשבון הפרקטיות והעמידות, והחומר שממנו מיוצרים הארונות שמיועדים לחדר שמטבעו שוררת בו רטיבות ועל כן חשוב להגן על הפריטים שממוקמים בו, HPL, מבטיח לכל ארון אריכות ימים גם בתנאי לחות ועובש וגם בפני חומרי הניקוי שמכילים כימיקלים חזקים.

4. חיפוי אבן לקירות

טרנד בולט נוסף, גם במסגרת שיפוץ חדרי אמבטיה מהיסוד וגם כשמדובר בשיפוץ קוסמטי "בלבד", הוא חיפויי אבן לקירות.

חיפוי קירות באבן, כלומר עם בריקים (אותן לבנים שנראות כאילו נלקחו מטירה אירופאית מהודרת, ואגב, לפעמים מקור הלבנים הוא אכן בטירה שכזו שפורקה), הוא טרנד רווח באופן כללי וגם בסלונים ומטבחים רבים זוכים הקירות לחיפוי מרשים זה.

תוספת של קיר לבנים לאמבטיה מקנה לחדר זה מראה רומנטי וגם אצילי משהו, ועוד כדאי לדעת שבריקים הם גם מבודדים איכותיים כך שמדובר גם בתוספת פרקטית מאוד למרחב שמטבעו זקוק לבידוד מוצלח מהחוץ.

5. כיור שהוא יצירת אמנות

עוד דוגמה לפריט שבעבר היה פרקטי ואחיד וכיום הוא ייחודי ובמקרים רבים אפילו יצירת אמנות של ממש הוא הכיור באמבטיה. שיפוץ חדר אמבטיה שכולל את החלפת הכיור משדרג משמעותית מאוד את המראה של החדר, וכשמבצעים זאת חשוב מאוד לתת את הדעת גם על החיבור של הכיור החדש למערכת האינסטלציה בצורה היעילה והנכונה ביותר.

לחצו כאן למידע נוסף על מחיצות לחדרי אמבטיה