נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

כל הדרכים מובילות למנל

מנל – בגלל הניסיון

בכל תחום, הניסיון הוא תכונה יקרה מפז שאי אפשר לקנות אותה אלא בזמן ממושך ועבודה עקבית. כך בדיוק אנחנו במנל, מאז שנת 1964, יותר מ-60 שנה, נמצאים בחזית העשייה ומעורבים עם כל הגורמים המקצועיים, מהלקוחות, דרך הספקים, המעבדות, מפעלי הייצור והחידושים בתחום.

הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו גם להישאר עם האצבע על הדופק מבחינת החידושים והשינויים בשוק, וגם להבין לעומק את הצרכים שלכם, הלקוחות, ואפילו לייעץ לכם מה המבקרים שלכם מעדיפים ואוהבים. ככה זה, כשמובילים את התחום במשך שישה עשורים.

 

בגלל המבחר

אחד הדברים המתסכלים בעיסוק בפרויקט של בנייה או שיפוץ מרחבים ציבוריים הוא ריבוי הספקים. כך, פרויקט פשוט כמו שיפוץ המלתחות, או הקמת לוקרים במסדרונות בית הספר הופך לפרויקט שדורש ניהול מורכב ותשומת לב רבה כי יש כל כך הרבה ספקים שונים ואנשי מקצוע שצריך לתאם ביניהם.

לא במקרה של העבודה עם מנל. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב ועשיר של אביזרים, חומרים ומוצרים, החל ממחיצות השירותים ועד מתקני הנייר או יבוש הידיים, החל מהלוקרים ועד ספסלי הישיבה, ועוד מוצרים רבים. כשמשלבים את המבחר הגדול, עם הניסיון העשיר ועם צוות המומחים שלנו שכאן כדי ללוות אתכם משלב הייעוץ ועד סיום הפרויקט – אתם מקבלים ראש שקט, ופרויקטים שמנוהלים ביעילות מול מיעוט ספקים וסנכרון בין כל הגורמים.

 

בגלל האיכות

אנחנו לא נמצאים 60 שנה בעסק בזכות מוצרים שמתקלקלים מהר. מתחילת הדרך מנל ראתה בעצמה כמובילת התחום, וככזו יש לנו אחריות – לשמור על רמה גבוה של מוצרים ואיכות גבוהה של כל פריט החל מחומרי הגלם ועד אחרון הצירים.

השימוש ב-HPL או בשמו הנפוץ – לוחות טרספה, מאפשר לנו ליצור מוצרים עמידים ויעילים לאורך זמן, בקרת האיכות שלנו, בחירת הספקים השונים, בדיקות המוצר והניסיון לזהות פגמים מבעוד מועד, מבטיחים לכם מוצרים איכותיים ותמורה מלאה להשקעה שלכם.

 

בגלל השירות

מוצר טוב ואיכותי זה לא מספיק, אם לא תדעו מה לעשות איתו, אם הוא לא מתאים בדיוק לצרכים שלכם, או אם התייאשתם באמצע התהליך ולא רכשתם בגלל סרבול וחוסר מענה – אז לא תדעו אפילו האם המוצר טוב או לא.

בדיוק לשם כך מנל חרטה על דגלה את תודעת ואיכות השירות לכל אורך הדרך, מהייעוץ המקדים, דרך התאמת המוצר, שרשרת האספקה ועד הטיפול הרכישה הבאה שלכם.

במסגרת איכות השירות אנחנו מקפידים על מענה מהיר, עמידה דקדקנית בלוחות הזמנים, בקרת איכות קפדנית וכמובן – יחס אנושי וליווי אישי ומקצועי בכל מה שתצטרכו.

 

בגלל המדינה

מנל היא חברה ישראלית בכל רמ"ח איבריה, מוצרים רבים מיוצרים בישראל, החברה עצמה הוקמה בישראל, לא נמכרה מעולם לבעלות זרה ולא משמשת כמשווק בפועל של אף חברה בינלאומית. כשאתם קונים מנל, אתם יודעים שאתם באמת קונים כחול לבן.

 

הצטרפו לחברות הגדולות במשק – בחרו מנל

אנחנו גאים ברשימת הלקוחות והפרויקטים שלנו, ואנחנו חושבים שהיא מעידה יותר מכל על איכות המוצרים ואיכות השירות שאנחנו מעניקים. מבין לקוחותינו תוכלו למצוא גופים ממשלתיים גדולים כמו חברת החשמל, רכבת ישראל ומשרד הביטחון, חברות ענק כמו דניה סיבוס ובנק לאומי, מותגים מוכרים כמו איקאה, מוסדות אקדמיים, מבני משרדים מרכזים מסחריים ועוד. 

 

בפעם הבאה שאתם מחוץ לבית – חפשו את מנל

בפעם הבאה שאתם מחוץ לבית: בקניון או בחדר הכושר, בבית הספר של הילדים או במבנה משרדים מפואר, חפשו את מנל. בדקו מה כתוב על מתקני ייבוש הידיים או על מחיצות השירותים, על הלוקרים או על הספסלים, אנחנו בטוחים שתגלו שאתם פוגשים את מנל הרבה יותר ממה שתיארתם לעצמכם.

 

אנחנו כאן בשבילכם

המומחים של מנל מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או עצה בתכנון הפרויקט או התאמת המוצרים, בהכרת התקנים או במציאת פתרונות יצירתיים. המומחים של מנל כאן בשבילכם.