נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה

את הלוקרים ואת ספסלי הישיבה אפשר למצוא כיום בחדרי הלבשה רבים, בין אם של מועדון הספורט שבו מתאמנים, בתי הספר, בתי מלון וגם בקרב גופים שונים, המציעים לעובדיהם חדר כושר ובריכת שחייה פרטית. לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה, כמו אלה של מנל, מציעים מענה נקודתי, המותאם אל הצרכים הקיימים ובעיקר אל המרחב שבהם הם מותקנים.

תודעת שירות וחוויית לקוח בתא קטן עם מנעול

ההתייחסות אל לוקרים כ"בסך הכל מקום אחסון" היא כמעט כמו להגיד שמסעדת שף היא "בסך הכל מקום למלא את הבטן". כמו שבמסעדת שף אנחנו נהנים מהחוויה כולה, החל מהעיצוב דרך השירות והאווירה והאוכל הוא פשוט חלק מהחוויה? אז כשאנו מציבים לוקרים וספסלים לשימוש המבקרים שלנו, בין אם מדובר בבית הספר היסודי או בקאנטרי קלאב היוקרתי, אנחנו מעניקים למבקרים שלנו הרבה יותר מ"מקום אחסון". אנחנו מעניקים להם ראש שקט, אנחנו מעניקים להם נוחות בחוויה, בלי צורך להסתובב סביב הציוד שלנו, לדאוג מחפצי הערך, לסחוב ציוד כבר הלוך חזור ועוד.

בכך, אנחנו משדרגים להם את החוויה הכוללת מהמקום. כמו שאמרנו – תודעת שירות וחוויית לקוח בתא קטן עם מנעול.

עולם של שפע – רק צריך לבחור את הלוקר המתאים

אנחנו חיים בעולם של שפע, עולם מותאם אישית. לא עוד מציאות בה יכולת ההחלטה שלנו היא לכל היותר בין שני צבעים של אותו מוצר. כיום בכל מקום ניתן למצוא מבחר ומגוון וזה נכון גם כשבאים לבחור את הלוקר המתאים לכם ביותר במנל.

החל מגודל התאים, דרך העיצוב החיצוני ועד לשילוב ספסלים ובחירת מנעולים – במנל מתאימים לכם את מתחם הלוקרים שיתאים לכם בצורה המיטבית.

 

חשיבות הבחירה הנכונה

אז איך ניגשים לבחירה מתוך המגוון הרחב? איך יודעים איזה גודל לוקר לבחור? אילו חומרי גלם? אילו אביזרים נלווים?

בחירתם של לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה חשוב שתעשה תוך התייחסות לכמה פרמטרים מרכזיים, התלויים בין היתר בחלל, בקהל המבקרים, באופי הפעילות ובתנאי הסביבה, המבטיחים לכם מענה מתאים בהתאמה מלאה לצרכים הייחודיים שלכם:

 • מידות שונות - הלוקרים והספסלים מגיעים במידות שונות, הן מבחינת החלל הפנימי של הלוקרים, המבנה החיצוני הכללי, גובה הספסל ועוד. ראשית, יש לוודא התאמה בין המידות של החלל למידות של הלוקר הרצוי. שנית, יש להתחשב בקהל המבקרים, אם קהל המבקרים מורכב מילדים בבית ספר יסודי נדאג שעמודת הלוקרים לא תהיה גבוהה מידי ושהספסלים לא יהיו גבוהים מידי, לעומת זאת אם הקהל שלנו הוא מבוגרים אז ניתן להשתמש במידות סטנדרטיות ובספסלים בגודל מלא.

  הפרמטר הנוסף המשפיע על המידות הוא אופי הפעילות, אם מדובר בחדר הלבשה בו ללוקר נכנס בדרך כלל תיק קטן וזהו, אז נוכל להסתפק בלוקר קטן, אך אם מתחם הלוקרים נמצא במועדון טניס אנחנו נרצה לוודא שמחבט טניס נכנס בלוקר בקלות. זו דוגמה לצורך להתאים את המידות גם לאופי הפעילות.

 

 • חומרי הגלם - הפרמטר הבא בו יש להתחשב הוא חומרי הגלם מהם עשויים הלוקרים והספסלים. ישנה חשיבות רבה לחומר ממנו מוצרים אלה עשויים. לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה, כמו אלה של מנל, מיוצרים מחומרי גלם חזקים ועמידים מאד, שאינם מושפעים מהתנאים הסביבתיים ומחזיקים מעמד לאורך שנים. כדי ליהנות מהם לזמן רב ובמקום להחליפם באחרים בתדירות גבוהה (מה שעשוי לעלות לא מעט כסף), יש לשים דגש רב על האיכות ועל החומר. בכל מקרה כדאי גם לבחון את האזור בו יוצבו הלוקרים. אם זהו אזור בעל תנאי סביבה קשים כמו לחות גבוהה וחשיפה ממושכת לשמש או אפילו הירטבות, יש לציין זאת בשלב בחירת הלוקר ולוודא שהחומר מתאים ועמיד בתנאים הצפויים לו.
   
 • המראה, הסגנון והעיצוב - המראה והעיצוב הם כבר לא "מותרות" אלא חלק בלתי נפרד מן החוויה, גם כשמדובר בלוקרים, לכן כמובן שגם המראה והאופן שבו הם מעוצבים הוא פרמטר לא פחות חשוב, המצריך גם הוא התייחסות מיוחדת. ישנם לוקרים הכוללים מספר תאים, לוקרים עם תא אחד, לוקרים בצבעים כהים וגם כאלה המגיעים בצבעים בהירים יותר. מומלץ להתאים אותם לסגנון ולאווירה שבמקום עצמו ולוודא שמציעים אסתטיקה וגם מראה שמשתלב באופן הרמוני ונכון. לוקרים המוצבים בחללים כמו מסדרונות או אולמות גדולים צריכים להשתלב עם העיצוב של החדר, אך במקרה של לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה, הלוקרים והספסלים מהווים את רוב העיצוב של החדר.
   
 • בטיחות השימוש ועמידה בכל התקנים הנדרשים - רבים לא חושבים בכלל לבדוק עמידה בתקנים כשזה מגיע לבחירת לוקרים, מפני שאינם מודעים לכך שישנם תקנים בנושא. התקינה, כמו תמיד נועדה להציב סטנדרט לבטיחות והאיכות של המוצר, במיוחד בשימוש על ידי ילדים. לכן, כשבוחרים לוקרים יש לבדוק גם את האופן שבו הם מיוצרים ולוודא שהם עומדים בכל התקנים הנדרשים. במיוחד כאשר הלוקרים מיועדים לסביבת בית הספר או כל מקום אחר בו מסתובבים ילדים, אך גם כשהלוקרים מיועדים לצרכים אחרים, ולשימוש על ידי מבוגרים, עליהם להציע את רמת הבטיחות הנדרשת וגם להיות יציבים. העומס והשחיקה ואיתם הדרישה לאיכות ובטיחות באים לידי ביטוי במיוחד כשמדובר בספסלים שעליהם יושבים לא מעט במהלך היום או בלוקרים, אותם פותחים וסוגרים פעמים רבות. לוקרים וספסלים לחדרי הלבשה, העומדים בכל תקני הייצור הנדרשים ומבטיחים מענה בטוח ויעיל הם הפתרון הנכון. העובדה שניתן להתאים אותם אל הצורך ואל קהל היעד, הצפוי להשתמש ולהיעזר בהם, הופכת אותם לאמצעי מצוין המספק מענה לכל גוף פרטי או עסקי או מוסד כלשהו, הזקוק ללוקרים ולספסלים בחדרי ההלבשה.

 • מנעול – קיימים היום מספר סוגים של מנעולים ללוקרים וגם פרט זה חשוב שיתאים לאופי המקום, לקהל ולייעוד. ישנן מספר אפשרויות להתאמת מנעול ללוקרים, החל ממנעול תלייה פשוט שכלל איננו חלק מהלוקר ועד מנעולי מולטילוק, מנעולי קומבינציה ללא מפתח ועוד.

  הבחירה בסוג המנעול תלויה גם ברמת האבטחה הנדרשת, גם בהחלטה האם הלוקרים הם לשימוש חופשי או להשכרה, גם ביכולת של המקום להקצות את כוח האדם הדרוש כדי לתת ולקבל מפתחות, להסביר איך משתמשים במקרה שמדובר ביותר ממנעול ומפתח, לעסוק בגבייה ועוד.

  המנעול הוא חלק חשוב מהלוקר עצמו ובמקרים מסוימים מייצר את רוב העבודה באחזקה ובטיפול השוטף בלוקרים ולכן כדאי לבחור מנעול בקפידה.

 • המחיר – גם למחיר יש חשיבות רבה כשמחפשים לוקרים וגם ספסלים. בשל המגוון העצום של האפשרויות, טווח המחירים רחב מאד ומאפשר לכל אחד ובכל תקציב לרכוש את המענה המתאים לו. סקר שוק ובחינת סוגים שונים של לוקרים וגם ספסלים, היא דרך מצוינת לאתר את הפתרון הנדרש ובמחיר הנוח ביותר. כמובן שיש לוודא שכל זה איננו בא על חשבון האיכות. גם אם מפתה לעיתים לרכוש מוצרים זולים יותר, אלה, סביר שיעלו בסופו של דבר ביוקר!

 

הלוקרים של מנל

למנל אפשרויות מגוונות להתאמת הלוקרים לצרכים של המקום. ישנו המפרט הבסיסי המתחיל מעמודת סינגל, כלומר, לוקר ארוך לכל אורך העמודה, או דאבל – העמודה מחולקת לשני לוקרים, וכמובן טריפל וקוורטר לשלושה וארבעה חלקים בהתאמה.

בתחום העיצוב יש מגוון עיצובים גם בצורת לוקרים בצבעים שונים וגם כשילוב צבעים בין עמודות הלוקרים השונות, התאמת המנעולים, התאמת ספסלים תואמים וכל מה שמקום צריך בשביל מתחם לוקרים שמעניק חוויית משתמש איכותית למבקרים.