נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

לוקרים טרספה – חוזק, עמידות ויופי

לוקרים הם רהיטים שבדרך כלל נעשה בהם שימוש אינטנסיבי על ידי קבוצה גדולה של אנשים, לעיתים קרובות הם מחליפים ידיים לעיתים תכופות, הם נמצאים בסביבה "עוינת" ובדרך כלל הבעלים הזמני של הלוקר ממהר מידי בשביל באמת לחשוב על לשמור על הציוד. לכן חשוב שהחומר שהלוקרים עשויים ממנו יהיה עמיד, חזק, עם יכולת התמודדות עם תנאי הסביבה, וכל זאת – בלי להתפשר על היופי. הכירו את הפתרון: לוקרים טרספה.

 

לפני שנדון בסוגיית לוקרים טרספה ומדוע הם כל כך חיוניים ונחשקים, כמה מילים על מהו בכלל לוקר טרספה? ומה זה בכלל טרספה. טרספה הוא חומר הנקרא בעגה המקצועית HPL. כשאתם נתקלים בשלוש האותיות האלה, דעו שאתם מסתכלים על טרספה. HPL אלו למעשה ראשי תיבות של High Pressure Laminate או בעברית – למינציה בלחץ גבוה. אבל אתם יכולים לקרוא לו פשוט טרספה. זהו חומר חדשני ורב שכבתי העשוי שכבות נייר קראפט הספוגים בדבק פנולי טבעי. החומרים מתלכדים למקשה אחת הומוגנית וחזקה במיוחד. המלאכה נעשית בלחץ ובטמפרטורה גבוהה לפי התקן האירופאי לחומרים, תקן קפדני ומחמיר שאפשר לסמוך עליו התוצאה המתקבלת היא חומר המאופיין בעמידות והגנה פנימית יוצאת דופן המגיעה מליבת הלוח כלפי חוץ, כמו כן הוא מצטיין בעמידות מקסימלית בתנאי סביבה קשים ובאזורי לחות ורטיבות בפרט. לטרספה שימושים רבים בעולם הבנייה והעיצוב ובין היתר הוא משמש גם לייצור לוקרים.

 

לוקרים טרספה הקפטנים של הלוקרים

אז מה כל כך מייחד את לוקר טרספה משאר לוקריי העולם? לוקרים באופן כללי אינם מהארונות המפונקים כגון הוויטרינה הנסיכה האצילית, או המזנון בסלון הנהנה מניקוי אבק אחת לשבועיים. הלוקר הוא מאחסן קשוח ועל פי רוב נמצא אותו באחד מהמקומות הבאים - לוקר בחטיבת ביניים העובר התעללות יומיומית, טריקות דלת, בעיטות, מדבקות, מסטיקים וכו. לוקרים של קנטרי קלאב או חמי געש או באופן כללי לוקרים באזורי לחות מוגברת, אם התמזל מזלם, במרחק מה מהבריכה ואדי הגופרית. לוקרים של נבחרת ישאל בגיפוף אומנותי וחדרי כושר מיוזעים. ככה שהלוקר המצוי חייב להיות עמיד, שאינו מחליד, נשרט, מתקמט, קל לניקוי ואחרי כל זה גם לשמור על חזות נאה. בקיצור- הלוקר המודרני חייב להיות בעל עמידות גבוהה ובלאי נמוך. לוקר טרספה יודע לעשות את כל זה. מדובר בחומר עמיד במיוחד, גם בתנאי סביבה קשים, עם דגש על  תנאי רטיבות ולחות, מה שהופך אותו להמלצה החמה של מנל כלוקר  לשימוש במקומות כמו מלתחות, חדרי כושר, חוף הים ועוד. מאותה סיבה תוכלו למצוא אותו מככב ונפוץ גם במחיצות שירותים ציבוריים.

 

לוקר טרספה - גם חזק וגם יפה

עוד סיבה לא פחות חשובה היא הנראות של הלוקרים. קיר לוקרים יכול בקלות לשוות למקום מראה מנוכר וסר טעם, שלא לומר מיושן כמו סצנה של ספיחס. נניח שבבעלותכם חדר כושר עדכני וטרנדי, או ספא. ונניח והשקעתם בעיצוב החלל לא מעט כסף ומחשבה, בגלל סוג ואופי העסק, לוקרים הם לא פריט שתוכלו לפסוח עליו, מה תעשו? תתבאסו? אין צורך.  לוקרים טרספה מתהדרים ביכולת לספק מענה עיצובי, נקי ושיקי גם לחללים המעוצבים ביותר. כמה שיקי? את לוחות הטרספה ניתן להזמין בעיצוב אישי לרבות הדפסים שונים, תמונות, כיתוב, ואפקטים שונים ברמת הגימור. ככה שיקי.

HPL הינו חומר נקי, חזק ובעל יופי וסטייל מודרניים. ניתן לייצר אתו במגוון צבעים אינסופי ובכך להתאימו לצורכיכם העיצוביים. לא רק לוקרים וחדרים רטובים זוכים להנות מטרספה. בעולם העיצוב החזותי נכנס HPL במלוא המרץ והוא משמש אדריכלים ומעצבים כמענה לחיפוי קירות ומבנים כמו מלונות, מרכזים מסחריים, מבנים ציבוריים ואף בניה פרטית.

 

לסיכום

לוקר טרספה בעל עמידות מכנית גבוהה שאינו זקוק בתחזוקה כמו עץ טבעי למשל ואפילו ארונות מתכת הנוטים להתקמט ולהחליט ודורשים תחזוקה שוטפת. הוא ניחן בעמידות אפילו לUV , כך שניתן אפילו למקמם עם חשיפה לשמש מול חלון או במבואה פתוחה. וכמובן, יכולת עמידות כנגד מים בשביבה לחה ורטובה ופגעי מזג אוויר. על כל זאת נוסיף שהוא גם עשוי מחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה וקל להתקנה. אנחנו במנל כבר יודעים, הלוקר הזה הוא נסיך ועשינו לכם חשק לקחת אחד כזה הביתה, להראות להורים. מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולענות כל שאלה.