נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

לוקרים לחדרי כושר

הם נמצאים בחדרי הכושר ומספקים מענה מצוין לרבים, המשתמשים בו. הלוקרים למלתחות של מנל מהווים פתרון מושלם לכל מי שמגיע לחדר הכושר, מחפש ארון פרטי שבו יוכל לאפסן את הציוד שלו וליהנות מביטחון מלא שהוא נמצא "בידיים טובות". מדוע צריך לוקרים לחדרי כושר? כיצד מוצאים את המתאים ומה חשוב לדעת עליהם? על כך ועוד, במאמר הבא. 

מדוע צריך אותם

הלוקרים מהווים פתרון אחסון מושלם בחדרי הכושר. החברים בחדר הכושר מגיעים אליו לרוב עם לא מעט ציוד: בגדים נקיים להחלפה, מגבת, כלי רחצה אם ירצו להתרחץ לאחר האימון וגם התיק האישי שלהם, שמכיל ארנק ופריטים נוספים שיש לשמור עליהם בזמן שהם מתאמנים. מכיוון שהם לא יכולים לקחת איתם לאימון את הציוד הזה, עליהם לשמור אותו במקום מיוחד ובטוח. הלוקר הוא בדיוק לשם כך. כל מתאמן מקבל לוקר פרטי עם קוד או עם מנעול שמביא מהבית. שם הוא יכול לאפסן את הציוד שלו בזמן שמתאמן ולאסוף אותו חזרה אליו רגע לפני שעוזב את חדר הכושר. התאים מגיעים במידות שונות. ישנם גדולים וישנם קטנים. כך או כך, הם משמשים כפתרון אחסון הכרחי לאורחי חדר הכושר, בין אם באופן זמני ובין אם קבוע. 

כיצד מוצאים לוקרים מתאימים

אם אתם מעוניינים לשלב בחדר הכושר שלכם ארון לוקרים, הנה כמה פרמטרים שכדאי שתיקחו בחשבון: המידות שלהם הוא אחד מהם. חשוב שהם יהיו במידות מתאימות ויתאימו למקום שבו אתם מעוניינים להציב אותם. חשוב שהם יהיו מרווחים מספיק וגדולים כדי לאחסן בהם לא מעט פריטים. יחד עם זאת, כדאי שלא יהיו גדולים מדי כדי לא לתפוס מקום רב ולאפשר לכם לשלב בחדר הכושר כמה אחסון שאתם רוצים, ובעיקר זקוקים להם. כדאי להתייחס גם לאיכות שלהם. חשוב שהם יהיו חזקים ועמידים ויספקו לכם את המענה המתאים למשך שנים. יש לבחון גם את האופן שבו נועלים אותם. את מנגנון הנעילה שלהם: האם נועלים אותם באמצעות מנעול או באמצעות קוד? כדאי לבחור כאלה שקל לפתוח ולסגור אותם אך בטוחים מספיק כדי לשמור בהם ציוד יקר ערך.

חשוב לדעת

מצאתם ארון לוקר מתאים לחדר הכושר? לפני שאתם מבצעים את הרכישה, חשוב שתגדירו את הצרכים שלכם. בדקו כמה חברים יש בחדר הכושר, כמה מהם קבועים וכמה ארעיים. כך תדעו מהי כמות הלוקרים הנדרשת לחדר הכושר שלכם ומה להציע לחברים בו. מעבר לכך, התייחסו גם לעיצוב שלהם. וודאו שהם משתלבים לצד האלמנטים האחרים בחדר הכושר או במקלחות עצמן, אם שם אתם מעוניינים להציבם. חשוב שלא ימשכו יותר מדי את העין אבל יהיו איכותיים, מאסיביים ועמידים. כאלה שקל להשתמש בהם, לפתוח ולסגור אבל עם מנגנון נעילה המציע את הבטיחות הנדרשת למשתמשים בהם.