נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

למי יש צורך בכיסא רחצה מתקפל?

מהו כיסא רחצה מתקפל

מדובר בכיסא יציב שאפשר להניחו בחדר האמבטיה, לשבת עליו, להתרחץ ולהסתבן בנוחות. בתום המקלחת, אפשר לקפל את הכיסא עד המקלחת הבאה כך שלא יתפוס נפח ומקום רב בחדר האמבטיה . היתרון של כיסא רחצה מתקפל הוא העובדה שמדובר בפריט קל משקל ונוח לנשיאה. אפשר גם לארוז אותו בתוך המזוודה כך שאף אחד אינו רואה את התכולה, כדי לא להביך את המוגבל. לכן אם יוצאים לחופשה או להתארח בסוף השבוע אצל קרובי משפחה, אפשר לקחת את הכיסא במכונית ולהיעזר בו בעת המקלחת גם מחוץ לבית. הפתרון הפשוט יוצר רוגע אצל האדם המוגבל כיוון שהוא יודע שגם מחוץ לבית לא יהיו לו קשיים או אי נעימויות והוא יוכל להתקלח כראוי ולהרגיש נקי ונינוח.

הכיסא מתאים במיוחד לאנשים מבוגרים שעקב בעיות בריאותיות שונות כמו פרקינסון, ירידה דרסטית של לחץ הדם, אירוע מוחי ובעיות נוספות, הם אינם יציבים לחלוטין בעת הרחצה וקיים חשש שיפלו. המרצפות הרטובות והחלקות הן מסוכנות מאד עבורם.

בעת הרחצה, מומלץ להיעזר בכיסא זה, לשבת עליו במקום לעמוד פרק זמן ארוך במקלחת ובנוסף לכל רצוי שהמתרחץ יאחז בידית המיועדת לכך כך שלא ימעד או יחליק. הלחות המוגברת בעת הרחצה במים החמים עלולה להוסיף לחוסר היציבות שלהם ולכן הנושא הוא אקוטי.

יתרונותיו של הכיסא המתקפל

כיסא רחצה מתקפל עשוי מפלסטיק PVC  קשיח בעל מרקם מחוספס כדי למנוע החלקה, בזכות חומרי הגלם האיכותיים שממנו הוא מיוצר, המוצר עמיד לאורך זמן גם שהלחות בחדר האמבטיה גבוהה. כדי להתאימו לכל האוכלוסייה הכיסא מיוצר בכמה גדלים ואפשר לרכוש אותו במידה הנחוצה מבחינת גיל, משקל ופרמטרים נוספים. לתחושה נעימה בעת הרחצה, מתאימים את גובהו של הכיסא הממוקם במקלחת לאדם המתקלח כך שתהיה לו נוחות מקסימלית.

לרווחת המוגבל, קיימים גם אביזרים נלווים עבור כיסא רחצה מתקפל, כמו מושב מרופד המולבש באופן צמוד לכיסא, תוספת של סיר לילה כדי להקל בעת הצורך ומזוודה לנשיאת הכיסא ממקום למקום.

מחירו של הכיסא הוא סביר והתמורה היוצרת עצמאות הרבה של המשתמש היא רבה. זו הסיבה שקיימת דרישה גדולה לכיסאות הללו והם נמכרים לציבור הרחב בכמה נקודות מכירה.