נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

מייבש ידיים – חלק בלתי נפרד מההיגיינה בשירותים ציבוריים

נכנסתם לשירותים ציבוריים, נתתם ניקוד על עיצוב, קונספט, אווירה, עשיתם סלפי עם מונומנטים יוצאי דופן ושאר אקססוריז, נכנסתם לתא השירותים, יצאתם. שטפתם ידיים בברז אוטומטי ועכשיו אתם תוהים ומשתהים... מה עושים עכשיו? איפה המגבונים, המגבות, הנייר ניגוב, מייבש הידיים... הוא בטוח פה איפה שהוא. אחרי שהשקיעו בנמר שחור בגודל טבעי בכניסה לשירותים, איך יתכן שדבר כל כך בסיסי כמו מתקן לייבוש ידיים חסר פה?! לא ייתכן. מייבש ידיים לשירותים הוא מתקן חובה בכל חדר שירותים המציע את שירותיו לציבור הרחב בין אם מדובר בשירותים ציבוריים בתחנת דלק או מלון חמישה כוכבים.

 

מייבש ידיים קווים לדמותו

מייבש ידיים לשירותים, כשמו כן הוא. כל תכליתו הקיומית היא לייבש את ידי הרוחץ לאחר שטיפת הידיים. בתחום של מתקן לייבוש ידיים יש כמה קטגוריות - מייבש ידיים חשמלי, מייבש ידיים אוטומטי וחשוב לא לבלבל ביניהם לבין מתקן לנייר ניגוב, שכן מדובר בשני פלאי עולם שונים לחלוטין על אף שמטרתם זהה. בזמן שמייבש ידיים בסיסי הפולט מתוכו נייר צץ רץ או גליל נייר נשלף, מייבש הידיים האוטומטי יתחיל לפעול לפקודת העינית, ללא מגע פיזי וייבש את ידיכם על ידי משב רוח חם ויבש ממש כמו בקיץ באילת.

הייתרון במייבש ידיים חשמלי הוא ביכולת שלו לתת מענה אופטימלי להיגיינת הידיים לכל אורך שרשרת הרחצה ללא מגע בעצמים אשר ננגעו מאות פעמים על ידי מאות משתמשים. זה מתאפשר בזכות טכנולוגיית חיישנים הרגישים לתנועה ובעת הכנסת הידיים למייבש הידיים תינתן הפקודה להזרמת האויר החוצה.

מעבר ליתרון ההגייני קיים גם החיסכון בנייר, בזמן שהעולם עובר למגמה ירוקה החוסכת בעצים ובנייר, מייבשי ידיים חשמליים עושים עבודה נפלאה. תוסיפו לכך את הצורך התמידי הנכסך מכם כבעלי עסק לוודא שלא אזל הנייר במתקן והרי לכם פתרון אולטימטיבי מקיף. לכן אם אתם בעלים של עסק מוסדי או משרד גדול, מין הסתם אתם נושאים באחריות על ביטחונם האישי עובדים או לקוחות, וברצונכם להצטרף למגמה הירוקה ולחסוך מהעולם שימוש אינטנסיבי בנייר- מייבש ידיים חשמלי או מייבש ידיים אוטומטי יעניק לכם את המענה הרצוי מכל הבחינות.

 

מייבשי הידיים של מנל

 

מייבש ידיים חשמלי HK-2200SA אוטומטי

עשוי נירוסטה ומופעל ע"י גשש פוטו אלקטרי
מתח: 220-240 וולט/HZ 50
הספק: 2200 ואט
חומר גלם: מעטפת נירוסטה
מידות (מ"מ): גובה - 220, רוחב - 315, עומק – 170

 

מייבש ידיים חשמלי ASR6-1 אוטומטי

מופעל ע"י גשש פוטו אלקטרי
מתח: 220-240 וולט/HZ 50
הספק: 1600 ואט
חומר גלם: מעטפת יציקת מתכת בצבע לבן
בסיס: פלסטיק
מידות (מ"מ): גובה - 260, רוחב - 228, עומק - 165

 

מייבש ידיים חשמלי ASR6-2 אוטומטי

מופעל ע"י גשש פוטו אלקטרי
מתח: 220-240 וולט/HZ 50
הספק: 1600 ואט
חומר גלם: מעטפת נירוסטה
מידות (מ"מ):גובה - 260, רוחב - 228, עומק - 165

.

מייבש ידיים סילוני 2050

מתח: 220-240 וולט / HZ 50
הספק: 2050 ואט
חומר גלם: מעטפת פלסטיק
מידות (מ"מ):גובה - 685, רוחב - 300, עומק - 220.

 

לסיכום

לאחר שהעולם חווה על בשרו מגיפה עולמית שעדיין נותנת את אותותיה ומרימה ראש מפעם פעם – הקורונה, ומתוך הבנה שהקורונה, השפעת ועוד מגפות פופולריות יותר או פחות לא נעלמו כליל ויכולות עוד לחזור, התחדדה החשיבות להיגיינה בכלל והיגיינת הידיים בפרט.

ההבנה שמחלות מועברות ביתר קלות על ידי מגע בחפצים ולאו דווקא מגע אישי והחלפת נוזלים הפכה את הידיים למועדות לפורענות. שטיפת ידיים וייבושן כהלכה הפכה לטבע שני שלנו ובצדק, בפרט בחדרי שירותים ציבוריים מכל סוג שהוא. אנחנו במנל מבינים את הצורך ההכרחי במתן מענה ראוי ומעמידים לרשותכם אביזרי היגיינה שיאפשרו לכם נוחות ואיכות בלתי מתפשרת תוך שמירה גם על עיצוב, מראה וחומרי גלם איכותיים. אם אתם בעלי עסק או אדם פרטי, אל תהססו לפנות אלינו ליעוץ של אחד המומחים שלנו.