נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

מייבש ידיים VS מתקן לנייר ידיים

היום נכניס לזירה שני אלמנטים סופר קריטיים בכל חדר שירותים מוסדי, ציבורי וגם פרטי. מייבש הידיים החשמלי ומתקן נייר לידיים הידוע בכינויו- צץ רץ.

מייבשי הידיים על סוגיהם הרבים הם מזמן חלק מהנוף אליו הורגלנו בתאי השירותים הציבוריים. משרדים ומוסדות רבים בוחרים בו על מנת שיסייע בייבוש ושמירה על היגיינת הידיים  שלנו. אם אתם מתחבטים ומתלבטים מול השאלה- מייבש ידיים או מתקן לנייר ידיים, זה המאמר עבורכם. במאמר הבא ננסה לעקוב אחר היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות העומדות בפניכם ללא משוא פנים. ספוילר- מייבש הידיים ניצח. 

 

תפוקה מול תועלת

בסופו של דבר, כבעל עסק, את או אתה בוחנים עלויות. ובצדק. ברובריקת העלויות ישנן מספר  דרכים בהן מייבשי ידיים יודעים להוזיל עלויות לעסקים בטווח הארוך, השוואת העלויות בין מגבות נייר למייבש ידיים לאורך תקופה ארוכה תהיה תלויה בגורמים שונים כמו תדירות השימוש, עלות החשמל, עלות מגבות נייר, יעילות מייבש הידיים והעלות הראשונית של מייבש הידיים. במאמר הבא נתייחס לכמה גורמי מפתח בהשוואה בין השניים.

 

שימוש מופחת במגבות נייר- אחד היתרונות הגדולים ביותר של מייבשי ידיים הוא היכולת להפחית משמעותית את כמות מגבות הנייר בשימוש בעסק. מגבות נייר צריכות להתחדש כל הזמן, ועסקים צריכים לשלם עבור עלות הרכישה מצד אחד ומאידך- סילוק הפסולת.  על ידי שימוש במייבשי ידיים, עסקים יכולים להפחית את השימוש במגבות נייר ולחסוך כסף בטווח הארוך.

 

יעילות אנרגטית- חברת מנל מתהדרת מייבשי ידיים מודרניים המתוכננים להיות חסכוניים באנרגיה, בעברית פשוטה- הם צורכים פחות חשמל מקודמיהם. פרמטר זה מאפשר לבעל העסק להקטין את צריכת החשמל שלהם ולאורך זמן לחסוך כסף.

 

עלויות תחזוקה נמוכות יותר- מייבשי ידיים דורשים פחות תחזוקה מאשר מתקנים לנייר ידיים. אין צורך להתעסק בהם לאחר התקנתם, הם אינם דורשים מילוי שוטף ולמעשה פרט לתקלות טכניות נדירות הם על תקן- נגעת נסעת. הם אינם דורשים תחזוקה או תשומת לב כלשהי מבעל העסק.

 

היגיינה - מייבשי ידיים יכולים לעזור לשפר את ההיגיינה בעסק על ידי הפחתת התפשטות החיידקים. זה יכול להוביל לסביבת עבודה בריאה יותר ועלויות רפואיות מופחתות לעובדים. אם צריך לסכם את פעולת שטיפת הידיים, הרי ייבוש הידיים הוא חלק סופר קריטי בתהליך. ייבוש ידיים עם מינימום מגע באביזרים השונים יהיה סוף מרשים ואלגנטי לשטיפת הידיים.

 

הפחתת פסולת- כמה פעמים נכנסתם לשירותים ציבוריים, אשר מאיזושהי סיבה הופקרו על ידי הצוות ליותר מ 10 דק והמראה היה אפוקליפטי. הפח עלה על גדותיו מרוב ניירת, הרצפה רוצפה בניירות ובמתקני נייר הידיים, היכן שצריך היה להיות נייר, נתקלתם בכתף קרה. טפטופי מים על המראות, השיש והרצפה ואנשים חסרי אונים מנגבים ידיים איש על רעהו. כל המצב העגום הנ"ל יכול להימנע בעזרת מנל. אחד היתרונות הבולטים של מייבש הידיים מול מתקן לנייר ידיים הוא בכך שאין צורך למלא אותו חדשות לבקרים, זאת כיוון שאין לו אביזרים נלווים היודעים להתעופף בחדר ולהיגמר. כל עוד יש חשמל באוויר, הוא יעבוד ויעבוד ויעבוד בלי לדרוש דבר בתמורה.

 

סיכום

ניתן לומר בבטחה כי בעוד שהעלות הראשונית של התקנת מייבשי ידיים עשויה להיות גבוהה יותר מאשר רכישת מגבות נייר, אך החיסכון בעלויות לטווח ארוך יכול להפוך אותה להשקעה משתלמת עבור עסקים. אצלנו במנל תוכלו למצוא מגוון רחב של מייבשי ידיים המותאמים לחללים בעיצובים שונים ותדירות שימוש משתנות. מוזמנים לפנות אלינו.