נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

מתקנים לנייר טואלט

העולם נחלק לשניים, מבחינתנו לפחות, ברגע המצאת נייר הטואלט. החיים לפני והחיים אחרי. היום זה כל כך מובן מאליו וטריוויאלי שאנו לא עוצרים אפילו לחשוב על זה. אבל נסו לדמיין את העולם טרום המצאת נייר הטואלט, תמונות קשות. אנחנו רק נזכיר שיש מיליוני אנשים בהודו שיעלבו אם תושיטו להם את יד שמאל. במאמר הבא נעשה כבוד לנייר הטואלט על כל מתקניו ואביזריו- מתקן לנייר טואלט, מתקן לנייר ידיים וידידים.

מי יחזיק את הנייר?

אז גלילי נייר הטואלט הם מבורכים ומעטים אם בכלל האנשים שיחלקו על האמירה הזו. אבל גלילי נייר טואלט מפוזרים בחלל השירותים הם לא פתרון. סופם להתגלגל על הרצפה, לאסוף לכלוך וברוב המקרים גם להיפתח ולהשאיר שובל לבן של נייר מאחוריהם, המתאים למשחק חברה ביומולדת של הבן הקטן ולא לחדר השירותים. לא אופציה. במקומות בהם השירותים מארחים מספר לא מבוטל של משתמשים הפתרון ברור- מתקנים לנייר טואלט לשירותים. ככה פשוט. מתקן לגלילי נייר טואלט הוא פתרון אידאלי הן ברמה האסתטית, הן ברמת החיסכון והן בפן ההגייני. המבחר גדול ומאפשר להתאים את מחזיק נייר הטואלט לצרכים הייחודיים של המקום. בתוך האפשרויות העומדות בפניכם תמצאו- מתלה נייר טואלט, נייר טואלט כפול, מתקן לנייר טואלט שחור במידה והעיצוב דורש זאת וגם מתקן לנייר ידיים, האח החורג של נייר הטואלט.

מעמד לנייר טואלט, חשוב לא פחות מהנייר

אז כפי שכבר אמרנו, נייר טואלט ללא מתקן לנייר טואלט לשירותים, הוא כמו מים בלי ברז. אפשר להשתמש, אבל לא נוח ועל הדרך מאבדים הרבה מיתרונותיו. הגליל נוטה להיגמר וחבריו המחכים בהקשב מתוח עלולים ליפול להתלכלך ולהירטב, תוצאה בלתי רצויה. תא שירותים חייב לשמור על רמת היגיינה מרבית עד כמה שניתן ולכן שימוש באביזרים המונעים מגע ידיים הוא חשוב ואף הכרחי. כבר למדנו על בשרנו את השלכות המגפה העולמית והחובה לצמצם מגע ידיים בייחוד בחדרים המועדים לפורענות כמו חדרי שירותים. מקומות בהם השימוש הוא רב כמו מוסדות ציבוריים, משרדים גדולים, בנקים מאבזרים רובם ככולם את חדרי השירותים במתקן לנייר טואלט מוסדי כחלק מהשמירה על ההיגיינה, הנראות ונוחות המשתמש. .

מתקנים לנייר טואלט- מצעד הלהיטים

לפניכם הצצה לחלק קטן ממתקני נייר טואלט שיש למנל להציע.

מתקן לנייר טואלט ג'מבו ננעל

חומר גלם: פלסטיק,
צבע: כחול שקוף,
מידות:(מ"מ): גובה - 273, עומק - 120,
קוטר גליל פנימי - 43 
מתאים לגליל נייר עד קוטר 220 מ"מ.

 

מתקן לנייר טואלט ג'מבו לבן

חומר גלם: פלסטיק,
צבע: לבן,
מידות:(מ"מ): גובה - 273, עומק - 120,
קוטר גליל פנימי - 43 
מתאים לגליל נייר עד קוטר 220 מ"מ.

 

מתקן נייר טואלט כפול ל-2 גלילים

אנכי עם מאפרה ומכסה.
חומר גלם: נירוסטה,
מידות (מ"מ): גובה - 265עומק - 100רוחב - 120.

 

מתקן לנייר טואלט כפול אנכי ננעל, פטנט

הגליל העליון יורד אוטומטית עם סיום הגליל התחתו.
חומר גלם: נירוסטה בגימור מט,
תכולה: שני גלילים בקוטר מקסימלי של 135 מ"מ כל אחד
מידות (מ"מ): גובה - 305, רוחב - 152, עומק - 165.
 

מתקן לנייר ידיים ננעל, תלוי על הקיר

חומר גלם: נירוסטה בגימור
מט תכולה: 600 ניירות צץ רץ
תכולה: גליל נייר
מידות (מ"מ): גובה - 365, רוחב - 280, עומק 105

  

לסיכום נאמר כי מעמד לנייר טואלט הוא אביזר מתבקש בכל חלל שירותים ציבורי, בי אם מדובר במוסד לימודים, בתי קפה קטנים, רשתות מזון, בנקים, בתי חולים, מוסדות ציבוריים ועוד. על מנת לחסוך בבלאי, בעלויות ובעיקר לשמור על היגיינה ונראות המקום. מתלה נייר טואלט כמו גם מתקנים לנייר ידיים הם הדרך היעילה ביותר להשגת המטרות הנ"ל. אנחנו במנל עומדים לרשותכם לייעוץ והתאמת המוצרים לצרכים המיוחדים שלכם.