נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

תקן חדרי שירותים בבתי ספר

לוקרים לבתי ספר הם צורך בסיסי של כל תלמיד בכל שכבת גיל. לאחר מחקרים רבים ומעמיקים גיבשה חברת מנל את עיצובם ונראותם של הלוקרים המתאימים ביותר עבור התלמידים. הלוקרים שלנו מיוצרים בגדלים שונים והם עשויים מחומרי גלם עמידים ואיכותיים במיוחד.
לא מכבר, הוחלט על תקן חדרי השירותים בבתי הספר, על פי גילאי התלמידים. לאור תקן זה, בוצעו בבתי ספר רבים שינויים, תוספות והתאמות כדי לעמוד בדרישות.

תכנון חדרי שירותים

חברת מנל מתמחה בתכנונם ובעיצובם של חדרי שירותים על פי המרחב הקיים עבורם בבתי הספר. החברה מקפידה על הכנת תכניות התואמות את התקן, וכך בכל בית ספר ימוקמו מספר חדרי השירותים הנחוץ ושגודלו של כל אחד מהתאים יהיה בהתאם להוראות החוק.

חברת מנל מאבזרת את תאי השירותים במתקנים חדשניים כמו אסלות ומשתנות ובאביזרים הנלווים בכמות הנחוצה בכל אחד מהתאים. כל האביזרים מותקנים באופן שיהיה נוח ונגיש לשימושם של כל התלמידים בכל שכבות הגיל.

מתקני נייר טואלט - מתקן לנייר טואלט האיכותי שלנו, המיוצר בדרך כלל מנירוסטה, מותקן על גבי הקירות או על גבי המחיצות המפרידות בין תאי השירותים. השימוש בחומרי הגלם האיכותיים הוביל לייצורם של מתקנים יוצאי דופן ועמידים במיוחד המיוצרים בכמה מידות על פי הצורך.
כדי להקל על התלמידים, אפשר לאחסן בכל אחד מהמתקנים שני גלילי נייר טואלט יחד. קיימים גם מתקנים ארוכים יותר הכוללים מכסה שבהם יש אפשרות לאחסן שלושה גלילי נייר טואלט ואף כמות גדולה יותר. מתקן לנייר טואלט מוצמד ישירות לקיר, ולכן כמעט לא קיימת אפשרות שהוא ייפול. כל סוגי האביזרים שלנו, הם אסתטיים למראה ובעלי רמת גימור גבוהה.

מתקנים לניגוב ידיים - בחשיבה על נוחות מקסימלית של הילדים, ממקמים את המתקנים לניגוב ידיים המכילים מגבות נייר בתוך הקיר או לחילופין מצמידים אותם לקיר או למחיצה. חברת מנל מייצרת כמה דגמים בגדלים שונים העשויים מחומרים אטומים או לחילופין בעלי מכסה שקוף.

סבוניות - מבחר הסבוניות של חברת מנל כולל סבוניות מפלסטיק שקוף או מברזל, המתאימות לסבון נוזלי או לסבון מוצק. המוצרים קיימים בכמה גדלים ובעיצובים יפהפיים המותאמים התואמים את הקו העיצובי שעל פיו נבנו חדרי השירותים.

פחי אשפה - לחברת מנל היצע נרחב של מתקני אשפה, בעיצובים ובגדלים שונים. בכל פרויקט מותקנים פחי אשפה התואמים את צבעי חדרי השירותים ואת חלוקתו של החלל הפתוח כך שהשימוש בהם יהיה בנוחות מקסימלית והניקיון וההיגיינה בתאי השירותים יישמרו.

מטהרי אוויר - בחדרי השירותים המשרתים תלמידים רבים לכל אורך היום, חייבים לאוורר את המקום כך שיחדור אליהם אוויר צח ונקי. מעבר לכך וכדי ליצור סביבה נעימה וריחנית מותקנים ברחבי השירותים מתקני ריח המפיצים ריחות נעימים של פרחים בתדירות קבועה וכך נוצרת בהם אווירה אסתטית הרבה יותר.