נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

פחים לשירותים – חלק חשוב בחוויית הנוחות

אתם שואלים את עצמכם- מה כבר אפשר לכתוב על פחים? מה כבר יש לספר לכם על פחים לשירותים שלא ידעתם? איפה נפתיע אתכם? פח לשירותים. מה הסיפור?  אז תתפלאו. יש לנו הרבה מה להגיד על פחים. וגם לחדש לכם. הנחת העבודה הבסיסית כשמדברים על פחים היא שהפחים לבית של היום הם לא הפחים של פעם. קחו למשל את פח השירותים- אחרי שעיצבתם את חדר הרחצה במיטב האלמנטים והאביזרים, לא ייתכן שתפספסו את הפח. הפרטים הקטנים... אתם יודעים מה אומרים. בכל מקרה, זה לא שאפשר לוותר על הפח ולפיכך עדיף שיהיה פח משובח.

 

פחים ושמירה על היגיינה

הפח, איך נאמר- הוא האחרון בשרשרת המזון. וכשאנחנו אומרים את זה אנחנו מתכוונים ליטרלי- הוא מקבל בסוף את השאריות, המקולקלים שנשכחו שבועות במקרר מאחורי הסיר עם הפתיתים, את האורז מהרצפה. בקיצור- פח אשפה. זה עוד לפני שהתחלנו לדבר על פח לשירותים. מכאן שלכל פח ישנה גם משמעות הגיינית. מכסה קבוע הנסגר בתום השימוש, מזעור מגע, אטימות לריחות, לכל אלו משמעויות ברמה ההיגיינית . בנוסף מומלץ כי במקומות ציבוריים בהם תחלופת האנשים היא גדולה והשימוש רב, מעבר להיגיינה, לבחור פחים העשויים חומרים בעלי יכולת הישרדותית גבוהה, בלאי נמוך ועמידות גבוהה למים ובכלל. פח נירוסטה ייתן את המענה הן העיצובי, הן ברמה ההיגיינית והן ברמת העמידות לחומרים.

 

נבחרת הפחים של מנל

הפח של היום קיבל מעמד של לא פחות מפריט עיצובי ואופנתי, אנו מייצרים אשפה בסיטונות מה שהופך את הפחים לבית למוצר נדרש, מבוקש והכרחי. לא יעלה על הדעת שעיצבתם את המטבח בדיוק כפי שהזיתם עליו בחלומות הכי ורודים שלכם ואז הנחתם בלב המטבח פח לא ראוי. או עיצבתם חדר רחצה ברמת גימור שאיננה נופלת מספא, זה הזמן לחשוב טוב טוב על פח אשפה לשירותים. אל תזניחו את הקצוות. ואם חושבים על הפח מעבר לנראות שלו והתאמתו לחדר או החלל בו הוא ממוקם, מפח טוב מצופה שיהיה נוח לשימוש ואטום לריחות.

למנל מגוון פחים מפלסטיק או פחי נירוסטה, בעלי מכסה קפיצי השומר על מצב קבוע של פח סגור, מכסה מתנדנד או ללא מכסה (מתאים להשלכת פסולת נייר ופחות לשאריות מזון וכיוצא בזה). הפחים מגיעים בנפחים, צורות וגדלים שונים- פח עגול עם מכסה קפיצי או פח מרובע בהתאם לצורך והשימוש. משרד קטן, משרד גדול, משפחה או דירת רווקים- נפח הפחים מתחיל ב 5 ליטר ומגיע עד לפחים בעלי נפח של לא פחות מ 35 ליטרים. חלקם פחי רצפה וחלקם פחים תלויים. כדאי לקחת בחשבון כי פח עם מכסה גם מכסה על הזוועות וגם שומר על רמת היגיינה גבוה יותר מפח פתוח. בין הפחים תוכלו למצוא גם פח עם מכסה דוושה אשר הרחיק לכת וצמצם כמעט לאפס גם את פעולת המגע הידנית לפתיחת המכסה על ידי דוושת הרגל או עינית המזהה תנועה ופותחת את הפח ברוב כבוד.
לנבחרת הפחים המרשימה של מנל מצטרפת גם מאפרת הצינור העשויה נירוסטה בעלת פתח אחד ואשפתון פנימי.

הידעתם- בסגסוגות נירוסטה עמידות במיוחד משתמשים לבניית מטוסים ורכיבים המיועדים לתנאים קשים ואף לתנאי קיצון.

 

הגיע הזמן לשים את המיתוסים על הפחים בצד

סביב פחי האשפה, מסתבר, נולדו כל מיני משפטים שהתבררו כלא נכונים בעליל. החל מ"אין פח אין זבל", תפיסה לא נכונה ולא היגיינית בעליל, ועד "אף אחד לא רואה את הפח". שאולי נכון במקרים מסוימים, אבל לא כדאי לבנות על זה.

התאמת הפח לצרכים, בין אם בבית פרטי או ציבורי, בחירת החומר הנכון, בחירת המנגנון המתאים, התחשבות בקהל שייעשה בו שימוש (כמו ילדים) ועוד הם פרמטרים חשובים בבחירה, וכמובן אל תשכחו את העיצוב.

 

לסיכום

גם פח לשירותים הוא מוצר המצריך תשומת לב בבחירה, וכך תקבלו חוויה משודרגת ולא מקום שרק תרצו להתייחס אליו. למקום ציבורי או לשימוש ביתי, אם יש לכם שאלות או שתשמחו לקבל ייעוץ, המומחים של מנל כאן לרשותכם.